Informacje kontaktowe
|
Kontakt z nami
Rekomendacja
Masz dobre doświadczenia z tym lekarzem czy kliniką? Powiedz o tym innym? Napisz rekomendację, w 2-3 zdaniach wyjaśnij, dlaczego polecasz lekarza lub klinikę. Rekomendację zamieścimy w prezentacji lekarza na portalu. Ułatw innym dokonanie wyboru. Co to jest Rekomendacja?
Formularz Rekomendacji – pozytywnych opini polecających

Formularz Rekomendacji – pozytywnych opini polecających

Nasz profil
W centrum Medycyny Estetycznej MEDEST pracują lekarze medycyny estetycznej Dr n. med. Magdalena Kotarska i Dr n. med. Ewa Dybiec.
W związku z rozpoczęciem działalności Centrum Medycyny Estetycznej MEDEST do końca września obowiązuje promocja w postaci 5% zniżki na WSZYSTKIE zabiegi.
Dr Magdalena Kotarska
![]() |
ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2000 roku. Pracuje jako asystent w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2009 roku uzyskała tytuł Doktora Nauk Medycznych. Jest autorem 13 opublikowanych prac i doniesień zjazdowych. Dr n. med. Magdalena Kotarska jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. W 2006 roku po obronie pracy dyplomowej pt. „ Rola reaktywnych form tlenu w procesach starzenia się skóry”, uzyskała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach, uzyskując liczne dyplomy i certyfikaty.
Dr Ewa Dybiec
![]() |
ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 1984 roku. Pracuje jako adiunkt w Zakładzie Radiologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Posiada I i II stopień specjalizacji z Radiodiagnostyki. W 1996 roku uzyskała tytuł Doktora Nauk Medycznych. Jest autorem 156 opublikowanych prac i doniesień zjazdowych. Dr Ewa Dybiec jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. W 2008 roku po obronie pracy dyplomowej pt. „Zastosowanie diagnostyki ultrasonograficznej w wybranych patologiach skóry i tkanki podskórnej" uzyskała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Praca dyplomowa została wyróżniona i opublikowana w Academy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach, uzyskując liczne dyplomy i certyfikaty. W 2011 roku uzyskała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.
Zabiegi
| Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna | Ilość postów | Ceny od (PLN)* | Ceny do (PLN)* | |
|---|---|---|---|---|
| BOTOX® | 0 | |||
| Dermabrazja | 0 | |||
| Hydradermabrazja | 0 | |||
| Korekcja blizn | 0 | |||
| Kriochirurgia | 0 | |||
| Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej | ||||
| Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry | 0 | |||
| Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) | 0 | |||
| Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia | 0 | |||
| Laserowe leczenie trądziku | 0 | |||
| Laserowe usuwanie blizn | 0 | |||
| Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek | 0 | |||
| Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna butulinowa (Botox) | 0 | |||
| Masaż limfatyczny, Limfodrenaż | 0 | |||
| Masaż refleksyjny | 0 | |||
| Mezoterapia (zastrzyk młodości, twarzy, szyi, dekoltu, rąk) | 0 | |||
| Mezoterapia bezigłowa - Aquaforeza | 0 | |||
| Mezoterapia tlenowa | 0 | |||
| Mikrodermabrazja | 0 | |||
| OXYjet - nieinwazyjny lifting tlenowy | 0 | |||
| Peeling chemiczny | 0 | |||
| Regeneracja skóry prądem galwanicznym | 0 | |||
| Wypełnienia iniekcyjne | 0 | |||
| Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Matridex, Matridur | 0 | |||
| Powiekszenie i modelowanie ust | 0 | |||
U nas można płacić kartą platniczą
Uwaga
- Ceny są tylko orientacyjne
- W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.


