FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

SILVER BADGE
Ilość postów: 66  ( 4)   Warszawa

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

22 827 Pokaż 22 827 48 22 zadzwoń 22 827 48 22Skontaktuj się z nami — zarezerwuj konsultację

  Adresy
Adres
Babice Nowe, Warszawska 197 d
Warszawa
05-082
Polska

Telefon
22 827 Pokaż 22 827 48 22, 22 350 47 05
zadzwoń 22 827 48 22, 22 350 47 05 Fax 223504 Pokaż 223504706


Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 1 500 zł   |  
Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek

Długo szukałam dobrego lekarza ginekologa, lekarza który również zajmuje się ginekologią estetyczną. Kierowana opiniami na różnych stronach trafiłam do Pani Doktor Mączki w klinice Formmed w Babicach Nowych i muszę przyznać, iż Pani Doktor zasługuje na każde entuzjastycznie wypowiedziane słowo. Jest...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 600 zł   |  
Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek

Od lat borykałam się z moją cerą, stosowałam wszelkie kosmetyki, które miały spowodować, że mój problem będzie mniej widoczny. Poprawa była nieznaczna. Klinikę Formmed Es poleciła mi znajoma, która była bardzo zadowolona z efektów operacji plastycznej tam przeprowadzonej. Postanowiłam spróbować i ni...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi)

Mój syn urodził się 16 lat temu z rozszczepem podniebienia. W wieku 2 lat miał operację w Katowicach, gdzie mieszkamy. Po zabiegach, pomimo ciągłych ćwiczeń logopedycznych mówił bardzo niewyraźnie. Znajomi prawnicy poradzili mi konsultacje w Formmedzie. Pani Profesor zoperowała podniebienie mojego ...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi)

Kiedy po szczegółowym USG okazało się, że nasza córeczka ma rozszczep wargi i podniebienia, ziemia usunęła się nam spod stóp. Byliśmy załamani i przerażeni. Oczywiście nie wiedzieliśmy nic na temat tej wady, więc w ruch poszedł internet. Dzień i noc wertowaliśmy wszelkie fora dotyczące tego problemu...

Więcej

ProfilMotto:

Esencja zdrowia i piękna.

O nas

Centrum Formmed to szpital i przychodnia prowadzące działalność z dala od miejskiego zgiełku, w Babicach Nowych pod Warszawą. Dysponujemy profesjonalnym blokiem operacyjnym wyposażonym w nowoczesny, stale uzupełnianym sprzęt medyczny renomowanych producentów. Na sprzęcie tym pracują doskonali lekarze.  Spełniamy najwyższe standardy leczenia. W zakresie  leczenia szpitalnego w dziedzinie chirurgii jak i leczenia w ramach naszej przychodni uzyskaliśmy  i co roku odnawiamy certyfikat ISO. Bierzemy udział w inicjatywie WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) - ” Bezpieczna chirurgia ratuje życie”.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Oferujemy pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej dla dorosłych oraz dla dzieci, medycyny estetycznej, laseroterapii, stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej i implantologii.

W szpitalu przeprowadzane są zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej dla dzieci i dorosłych, chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii oraz specjalistyczne zabiegi dermatologiczne.

W ramach przychodni wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej dla dzieci i dorosłych oraz medycyny estetycznej. Wykonujemy również pełen zakres usług z dziedziny stomatologii - stomatologia, ortodoncja, protetyka stomatologiczna, implantologia oraz higiena stomatologiczna.

Nasi lekarze

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz - SPECJALISTA CHIRURG DZIECIĘCY I SZCZĘKOWY
Kierownik medyczny FORMMED. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych od 1973 roku ( w latach 1992 - 2000 Przewodnicząca Sekcji Chirurgii Plastycznej).Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej od 1987 roku.Członek Eurocleft od 1988 roku.Autorka ponad 250 prac naukowych i artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych, krajowych i zagranicznych.    
Jest autorem innowacyjnej metody usuwania wad rozszczepu wargi i/lub podniebienia metodą jednoetapową, Opracowała program leczenia rozszczepów obejmujący oprócz procedur chirurgicznych leczenie ortodontyczne, logopedyczne i foniatryczne. Wprowadziła nowe metody leczenia sekwencji Pierre’a Robina. Przeprowadza również zabiegi operacyjne w zakresie olbrzymich znamion barwnikowych, guzów naczyniowych twarzy, deformacji czaszki.
lek. med. Tomasz Dębski - SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS) i Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Wykładowca chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej w zakresie twarzy, piersi, ciała, ręki oraz w zabiegach rekonstrukcyjnych.
dr n. med. Margareta Budner - CHIRURG DZIECIĘCY, MEDYCYNA ESTETYCZNA
W trakcie specjalizacji  z chirurgii plastycznej. Wykonuje zabiegi operacyjne w zakresie rozszczepów wargi i podniebienia, usuwania blizn i znamion, ginekomastii. W zakresie medycyny estetycznej przeprowadza zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy (kwas hialuronowy), botuliny, mezoterapię igłową, leczenie nadpotliwości. Odbyła liczne kursy i staże krajowe oraz zagraniczne. Od 2012 odbywa staż specjalistyczny z chirurgii plastycznej.
lek. med. Barbara Offert - SPECJALISTA CHIRURG DZIECIĘCY, MEDYCYNA ESTETYCZNA
Karierą zawodową związała z leczeniem wad twarzoczaszki i chirurgią rekonstrukcyjną. Wykonuje zabiegi w zakresie rozszczepów wargi i podniebienia oraz usuwania znamion.W zakresie medycyny estetycznej wykonuje zabiegi z zastosowaniem botuliny - wygładzanie zmarszczek mimicznych (kurzych łapek wokół oczu, pionowych i poziomych czoła) oraz zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy - bruzd nosowo-wargowych, lwiej zmarszczki, zmarszczek palacza nad górną wargą, modelowanie lub powiększanie ust, zmarszczek poniżej kącików ust tzw. „marionetek”,  ujędrnianie policzków, modelowanie owalu twarzy, policzków.
lek. med. Orest Szczygielski - SPECJALISTA CHIRURG DZIECIĘCY
Wykonuje zabiegi operacyjne rozszczepów wargi i podniebienia, usunięcia znamion barwnikowych, w tym znamion olbrzymich, polidaktylii (dodatkowe palce), syndaktylii (zrośnięcie palców). Regularnie uczestniczy w sympozjach, zjazdach i konferencjach. Autor wielu artykułów w prasie specjalistycznej.Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Polski i Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Ukrainy.
lek. med. Zbigniew Surowiec - SPECJALISTA CHIRURG DZIECIĘCY
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych. Autor oraz współautor ponad 40 publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej.Ukończył wiele kursów doskonalących w zakresie: chirurgii plastycznej, mikrochirurgii, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, wad rozszczepowych twarzoczaszki. W roku 2001 odbył staż w Presbyterian, the University Hospitals of Columbia and Cornell w New York w Klinice Chirurgii Noworodka. Czynnie uczestniczy (referaty, plakaty) w krajowych i zagranicznych zjazdach i posiedzeniach naukowych. Specjalizuje się w zabiegach rozszczepów wargi i podniebienia, usuwania znamion i blizn, usuwania wyrośli przyusznych,syndaktylii i polidaktylii.

dr n. med. Andrzej Brudnicki - SPECJALISTA CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie na  Wydziale Lekarskim oraz Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, Wydział Stomatologii. Specjalizuje się w chirurgii ortognatycznej, leczeniu wad rozszczepowych oraz osteodystrakcji kości. Aktywny członek European Association for Carnio-Maxillofacial Surgery.
dr n.med. Paweł Głębowski - SPECJALISTA CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ, IMPLANTY
Konsultant medyczny implantologicznego systemu Osstem. Zainteresowanie zawodowe to chirurgia przed protetyczna i implantologia w zakresie różnych systemów. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach kursach i konferencjach w zakresie swojej specjalności. Przeprowadza zabiegi z zakresu implantologii, wszczepiania mini implantów i śrub ortodontycznych, chirurgii przedprotetycznej (augmentacje kostne).
lek med Marta Mączka  lek.med. Marta Mączka - SPECJALISTA GINEKOLOG-POŁOŻNIK
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Przy użyciu Lasera MonaLisa Touch wykonuje zabiegi poprawiające kondycję kobiecych narządów płciowych. Zajmuje się także szerokopojętą mikropigmentacją medyczną oraz laseroterapią. Wykonuje również operacje plastyczne w zakresie ginekologii estetycznej.
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik - SPECJALISTA DERMATOLOGII, MEDYCYNA ESTETYCZNA, SPECJALISTA PATOMORFOLOG. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Patologów. Ukończyła szereg kursów oraz uczestniczyła w wielu zjazdach krajowych i zagranicznych z dziedziny dermatologii ogólnej i estetycznej. Od wielu lat zajmuje się zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej oraz leczeniem laserowym. Przeprowadza zabiegi z zastosowaniem botuliny i wypełniaczy (kwas hialuronowy), mezoterapię igłową, leczenie nadpotliwości, Cryolab, Lip&Eyelid Formula, Easy Phen Light, AQUALYX. W ramach zabiegów laserowych wykonuje korekcję zmarszczek, odmładzanie, fotoodmładzanie, zamykanie naczyń; leczenie blizn (pooperacyjnych, pooparzeniowych, rozstępy), depilację laserową.
lek. med. Agnieszka Adamowska - SPECJALISTA DERMATOLOGII, MEDYCYNA ESTETYCZNA
Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry u dzieci i dorosłych (trądzik, zapalenie skóry, grzybice, choroby wirusowe i alergiczne. Wykonuje zabiegi usuwania włókniaków, brodawek łojotokowych, brodawek wirusowych,  znamion komórkowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu: zabiegów medycyny estetycznej (zabiegi mezoterapii, usuwanie przebarwień ostrzykiwanie toksyną botulinową, wypełnianie kwasem hialuronowym); zabiegów laserowych (usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy, usuwanie rumienia, fotoodmładzanie, resurfacing twarz, usuwanie blizn i przebarwień). Uczestniczy w wielu zjazdach i kursach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.
dr n.med. Agnieszka Nęcka - SPECJALISTA ORTODONTA
Autorka ponad 20 artykułów naukowych w polskich oraz zagranicznych periodykach (m.in. Dental Forum, Twój Przegląd Stomatologiczny, World Journal of Orthodontics, Dental and Medical Problems ). Dba o stałe podnoszenie kwalifikacji, uczestnicząc w licznych kursach ortodontycznych wybitnych naukowców. Zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem wad rozszczepowych.
lek. stom. Dorota Świątek - SPECJALISTA ORTODONTA
Aktywnie uczestniczy w sympozjach i konferencjach naukowych o tematyce ortodontycznej, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia dzieci dotkniętych wadami części twarzowej czaszki. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych.  Zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych.
lek stom Joanna Nowicka Wasilewska 1lek.stom. Joanna Nowicka-Wasilewska - ORTODONTA
Aktywnie bierze udział w programie specjalizacyjnym z zakresu ortodoncji – Master of Science In Orthodontics na Donau Universität w Krems w Austrii. Ukończyła liczne staże pod okiem  wybitnych specjalistów. Specjalizuje się w ortodoncji oraz ortopedii szczękowej.
lek. stom. Dorota Przybysz - STOMATOLOG, PROTETYK
Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz specjalistyczne studia w zakresie protetyki w Semmelweis University w Budapeszcie. Brała udział w  licznych kursach w zakresie protetyki stomatologicznej, m.in. z projektowania protez szkieletowych, uzupełnień pełnoceramicznych oraz odbudowy zębów na implantach. Zajmuje się leczeniem endodontycznym zębów oraz protetyką stomatologiczną - korony oraz mosty porcelanowe i pełnoceramiczne, korony na implantach, endokorony, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy szkieletowe, licówki INLAY i ONLAY,  szyny, protezy akrylowe.
lek. stom. Katarzyna Ludwików - STOMATOLOG, PEDODONTA, ORTODONTA
Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Zajmuje się leczeniem stomatologicznym i ortodontycznym dzieci i dorosłych - aparatami zdejmowanymi i stałymi.
mgr Gawrylczyk Joannamgr Joanna Gawrylczyk - FIZJOTERAPEUTA
Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uczestniczka wielu kursów specjalistycznych z dziedziny fizjoterapii, m.in. Terapia Manualna wg Maitlanda. Wykonuje zabiegi elektrostymulacji podniebienia, które zalecane są po operacjach w obrębie jamy ustnej, jako uzupełnienie leczenia. Opiekuję się również Pacjentami po operacjach plastycznych, poczynając od instruktażu samoobsługi i pionizacji po operacji, poprzez elektroterapię przeciwbólową (np. prądy TENS), kinesiotaping oraz masaże przyspieszające gojenie się blizn.
 

Nasza klinika

NOWOŚĆ !

Jako pierwsza placówka na terenie Warszawy wprowadziliśmy do naszej oferty, wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej laserem najnowszej generacji - SmartXide2 DOT/RF. Jest to to innowacyjny produkt firmy DEKA, w którym zastosowano połączenie lasera frakcyjnego CO2 z technologią bipolarnych fal radiowych (RF). Zastosowano w nim również technologię PSD® (Pulse Shape Design), dzięki której w trakcie zabiegu następują mniejsze uszkodzenia termiczne warstw skóry niż przy zastosowaniu tradycyjnych laserów CO2. Zastosowane w urządzeniu technologie powodują szybszy proces gojenia się uszkodzeń skóry po zabiegu, a także umożliwiają zastosowanie lasera DOT/RF w obszarach gdzie skóra jest bardzo delikatna tj. powierzchnie wokół oczu, szyja oraz dekolt, czyli tam gdzie dotychczas stosowane lasery działały zbyt agresywnie.

Stosowany jest m.in. do:

- zabiegów przeciwko starzeniu się skóry i przeciw zmarszczkom; 

- zabiegów w zakresie chirurgii skóry;

- likwidacji rozszerzonych porów;

- leczenia wszelkiego rodzaju blizn (m.in. blizny po ospie, blizny chirurgiczne, blizny potrądzikowe);

- usuwania zmian barwnikowych;

- likwidacji rozstępów skóry.

Historia kliniki

Nasz szpital został otwarty w 2011 roku i jest bezpośrednią kontynuacją działalności pod nazwą " Chirurgia plastyczna i odtwórcza dla dzieci i dorosłych" prowadzonej od początku lat 90-tych przy ulicy Koziej w Warszawie. 

Konsultacje

Zapraszamy na wizyty konsultacyjne. Możliwość umówienia wizyty drogą telefoniczną lub mailową.

Ciekawe informacje

W przypadku chęci skorzystania z usług hotelowych współpracujemy z usytuowanym obok czterogwiazdkowym hotelem, oferującym dla naszych klientów preferencyjne ceny.

Nasze zdjęcia


Pokazać wszystkie zdjęcia


Lekarze & Miejsce pracy

ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 12 000 zł
Augmentacja (powiększenie) punktu G przy użyciu kwasu... 1 600 zł
BOTOX® 500 zł
Chirurgia ręki
Wady wrodzone dłoni i rąk zrosnięte lub dodatkowe palce 3 350 zł
Dermabrazja 1 okolica 250 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) 11 000 zł
Ginekomastia 8 000 zł
Higiena jamy ustnej 60 zł
Hymenotomia zabieg w znieczuleniu... 1 800 zł 3 000 zł
Implanty zębowe
Korekcja blizn w zależności od rozległości 500 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) w zależności od zakresu 6 700 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) zn.miejscowe lub ogólne 4 000 zł 8 500 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) w znieczuleniu miejscowym 2 900 zł 5 600 zł
Korekcja wciągniętych brodawek
Korony porcelanowe 900 zł
Kriochirurgia 200 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) 450 zł
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia cena za 1 zabieg 250 zł
Laserowe leczenie nietrzymania moczu laser MonaLisa Touch 1 500 zł
Laserowe usuwanie rozstępów w zależności od rozległości 350 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej 250 zł
Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry 600 zł
Laserowe leczenie trądziku
Laserowe usuwanie blizn w zależności od rozległości 350 zł
Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek 300 zł
Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów 300 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych 1 zmiana 350 zł
Leczenie naczyniaków (haemangioma) 250 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) za 1 okolicę 2 000 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna butulinowa (Botox) 2 000 zł
Leczenie trądziku
Lifting czoła (Forehead lift) 7 000 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) 3 500 zł 10 500 zł
Liposukcja tradycyjna
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 600 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 11 000 zł
Obrzezanie
Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) zabieg w znieczuleniu ogólnym 3 000 zł
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) 4 500 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
Zrośnięte palce stóp 5 800 zł
Operacje plastyczne brody
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) 5 000 zł
Plastyczna rekonstrukcja piersi
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) 4 000 zł
Poprawa estetyki uzębienia - Licówki porcelanowe 250 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) 13 500 zł 15 500 zł
Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste)
Powiększanie ust (Augmentacja)
Powiększanie ust kwasem hialuronowym 1 200 zł
Profiloplastyka twarzy (implantaty) 6 000 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi) 6 000 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych 450 zł
Wybielanie zębów metoda gabinetowa/nakładkowa 500 zł 1 000 zł
Wypełnienia iniekcyjne
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur za jedną okoliće/ampułkę 1 200 zł
Zmniejszenie piersi 9 000 zł 14 000 zł
Realizowane zabiegi Dermatologia Info Ceny od* Ceny do*
BOTOX® 500 zł
Dermabrazja 1 okolica 250 zł
Diagnostyka zmian pigmentowych
Kriochirurgia 200 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) 450 zł
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia cena za 1 zabieg 250 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej 250 zł
Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry 600 zł
Laserowe leczenie trądziku
Laserowe usuwanie blizn w zależności od rozległości 350 zł
Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek 300 zł
Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów 300 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych 1 zmiana 350 zł
Leczenie atopowego zapalenia skóry (egzemów)
Leczenie bielactwa (Vitiligo)
Leczenie brodawek (verrucae) pierwsza 200 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna butulinowa (Botox) 2 000 zł
Leczenie opryszczki
Leczenie łuszczycy (psoriasis)
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 600 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych 450 zł
Wypełnienia iniekcyjne
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur za jedną okoliće/ampułkę 1 200 zł
Lipofiling - przeszczep tłuszczu
Realizowane zabiegi Stomatologia Info Ceny od* Ceny do*
Chirurgia stomatologiczna 50 zł
Endodoncja 50 zł
Higiena jamy ustnej 60 zł
Implanty zębowe
Kombinowane uzupełnienia protetyczne, stopowo – plastikowe/komponentowe 800 zł
Korony porcelanowe 900 zł
Kosmetyka zębów 80 zł
Ortodoncja jeden łuk 700 zł
Pełnoceramiczne uzupełnienia protetyczne 1 500 zł
Plastikowe/komponentowe uzupełnienia protetyczne 450 zł
Plombowanie zębów 80 zł
Poprawa estetyki uzębienia - Licówki porcelanowe 250 zł
Wybielanie zębów metoda gabinetowa/nakładkowa 500 zł 1 000 zł
Realizowane zabiegi Fizjoterapia i rehabilitacja Info Ceny od* Ceny do*
Elektroterapia, Elektrostymulacja
Gimnastyka korekcyjna
Laseroterapia
Masaż klasyczny
Masaż limfatyczny, Limfodrenaż
Masaż refleksyjny
Prądy interferencyjne

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Przed/po
Artykuły

Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka)

Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka)

Szacuje się, że nawet do 90 % kobiet jest dotkniętych dolegliwościami wynikającymi z rozciągnięcia bądź pęknięcia pochwy w czasie porodu....
  29.04.2016
Rozszczep podniebienia, rozszczep wargi

Rozszczep podniebienia, rozszczep wargi

Rozszczep wargi oraz rozszczep podniebienia powstaje w wyniku niepołączenia się w trakcie życia płodowego części anatomicznej tkanek jamy...
  29.03.2016