Dr Janusz Greese Łyko

Specjalizacja: Chirurgia Plastyczna, Chirurgia ogólna
 

Informacje kontaktowe

Kliniki i lekarze i posiadający brązowy poziom odpowiadają na pytania użytkowników na Forum lub posiadają Rekomendacje pacjentów.
Kliniki i lekarze i posiadający brązowy poziom odpowiadają na pytania użytkowników na Forum lub posiadają Rekomendacje pacjentów.
medal 1
Firma:
Klinika chirurgii plastycznej - dr n. med. Andrzej Sankowski
Mówimy w językach: Deutsch, Polski
WWW: www.sankowski.com.pl
E-mail:

Kontakt z nami

Imię
  • Najszybsza i najbardziej niezawodna możliwość skontaktowania się z lekarzem
  • Twoje pytanie jest kierowane bezpośrednio do danego specjalisty
  • Do swojego pytania możesz dodać zdjęcia oraz inne inforamacje
E-mail
Telefon
Treść
Fill it:
Dodaj do pytania fotografie i inne informacje, które pomogą w udzieleniu satysfakcjonującej odpowiedzi na Twoje pytanie.
 

Trwa wysyłanie formularza

Kontakt z nami
 

Adres
Ulica:
Al. Jerozolimskie 101 m. 3
Miasto:
Kod pocztowy:
02 011
Państwo:
Polska
Telefon:
+4822... Pokaż
Fax:
+48226223688

Rekomendacja

Masz dobre doświadczenia z tym lekarzem czy kliniką? Powiedz o tym innym? Napisz rekomendację, w 2-3 zdaniach wyjaśnij, dlaczego polecasz lekarza lub klinikę. Rekomendację zamieścimy w prezentacji lekarza na portalu. Ułatw innym dokonanie wyboru. Co to jest Rekomendacja?

Formularz Rekomendacji – pozytywnych opini polecających

...loading

Formularz Rekomendacji – pozytywnych opini polecających

...loading
Formularz Rekomendacji – pozytywnych opini polecających
Fullname: Fill it:
Zgadzam się z warunkami Rekomendacji

Mam 83 lata.Jestem chory m.i.na WZWC konsekwencją której jest mała ilość płytek PLT we krwi./krzepliwość/Dotychczas nie spotkałem sie z lekarzem tak komunikatywnym,życzliwym i budzącym zaufanie.Dr.Greese Łyko przeprowadził z pełnym sukcesem operację wycięcia zmiany nowotworowej skóry grzbietu nosa, oraz rekonstrukcji nosa płatem uszypułkowanym skórno mieśniowym z czoła, mimo uwarunkowań wynikajacych z w/w choroby.W czasie operacji /znieczulenie miejscowe / byłem na bieżaco informowany o wykonywanych czynnośćiach , dajec mi pełny komfort współuczestniczenia w operacji. Posiadana ogromna wiedza jak i wieloletnia praktyka wprowadza spokój i pełne zrozumienie w relacji Lekarz - Pacjent.Budzi podziw entuzjazm i zaangażowanie w wykonywanej pracy oraz dar zachowania estetyki w przeprowadzanej rekonstrukcji.Dziękuje Panu Doktorowi jak i osobom towarzyszacym za przeprowadzoną operacje i polecam wszystkim potrzebującym skorzystania z Osobowośći i doświadczenia Dr.Janusza Greese - Łyko. mgr. Jerzy TARNAWSKI Warszawa 17.12.2011

17.12.2011 09:03

Byłam pierwszy raz w szpitalu. Niby zwykły rutynowy zabieg, ale takiego podejścia i wielkiego serca nie spotkałam od dawna. Widać, że pan doktor Janusz Greese Łyko kocha ludzi a przede wszystkim z pełnym poświęceniem podchodzi do swojego zawodu.Dziękuje i polecam gorąco wszystkim, którzy szukają nie tylko fachowca ale tez człowieka który potrafi zrozumieć potrzeby zdesperowanego pacjenta. Alicja

10.12.2011 20:02

Jak dla mnie dr Greese Łyko jest jednym z najlepszych lekarzy jakich spotkałem w życiu. Miły sympatyczny a co najważniejsze ma profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM W 1000%.

09.12.2011 09:59

Usuwanie znamion bez lęku

yes   Warto | Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych

Polecam dr Greese Łyko, który szybko podjął się dość skomplikowanego zabiegu. Doktor Janusz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, a dodatkowo ma poczucie humoru i skutecznie rozwiewa ewentualne lęki u pacjentów. więcej »

28.11.2011 09:51

Dziewczyny zapisujcie się tylko do pana Dr. Greese jest bardzo profesjonalny odpowiedzialny i sympatyczny jes to lekarz który wie jak ma operowac i jak postępowac po operaci. Operowałam sie u niego i jestem zadowolona z piersi i polecam go wszystkim dziewczyna

19.03.2011 22:44

Nasz profil

Dr Janusz Greese-Łyko

Jest specjalistą chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej.

Doświadczenie zawodowe:

od 2005
Współpraca z Kliniką Chirurgii Plastycznej Doktora Andrzeja Sankowskiego w Warszawie, Al. Jerozolimskie 101/3
2004 - 2005
Konsultant i operator w dziedzinie chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie
Od 2004
Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej Jednego Dnia w Olsztyńskim Ośrodku Onkologicznym NZOZ w Olsztynie. Kontrakt z NFZ
Od 2004
Prowadzenie zarejestrowanej w Warszawskiej Izbie Lekarskiej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Chirurgii Plastycznej.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
2003 - 2004
Prowadzenie Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Chirurgii Ogólnej
1995 - 2005
Zatrudnienie na pełnym etacie w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. prof. W. Orłowskiego  w Warszawie na stanowiskach:
Młodszego Asystenta, Asystenta i Starszego Asystenta. Kierownik Kliniki - prof. dr hab. med. Michał Krauss, prof. dr hab. med. Józef Jethon
1997 - 2004
Staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii plastycznej II stopnia w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Kierownik Kliniki i specjalizacji - prof. dr hab. med. Józef Jethon
1995 - 1997
Staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii ogólnej I stopnia w Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP Szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Kierownik Kliniki - prof. dr hab. med. Krzysztof Bielecki.  Kierownik specjalizacji - dr med. Ireneusz Kozicki
1994 - 1995
Staż podyplomowy w Szpitalu CMKP im. prof. W. Orłowskiego ul. Czerniakowska 231 w Warszawie

Wykształcenie:

2004
Egzamin specjalizacyjny II stopnia z chirurgii plastycznej z wynikiem bardzo dobrym
1997
Egzamin specjalizacyjny I stopnia z chirurgii ogólnej z wynikiem dobrym
1987 - 1994
Akademia Medyczna w Warszawie. Pierwszy Wydział Lekarski. Uzyskanie dyplomu i tytułu lekarza medycyny.
Udział w kole naukowym chirurgii plastycznej przy Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie
                
Szkolenia

Od 1997
Uczestnik licznych sympozjów i szkoleń naukowych w kraju i za granicą.
Liczne dyplomy ukończonych szkoleń i kursów z dziedziny chirurgii plastycznej estetycznej i medycyny estetycznej

Osiągnięcia

Specjalista chirurgii plastycznej, czynny operator w dziedzinie chirurgii plastycznej estetycznej  i rekonstrukcyjnej.
Wykonuje pełen zakres chirurgii plastycznej estetycznej oraz chirurgii rekonstrukcyjnej (doświadczenie zawodowe zdobyte na kilku tysiącach wykonanych samodzielnie operacjach oraz na kilku tysiącach asyst do operacji)

Autor lub współautor kilkudziesięciu prac naukowych i publikacji z zakresu chirurgii plastycznej  i ogólnej oraz autor opracowań zbiorczych z zakresu chirurgii plastycznej do egzaminu specjalizacyjnego (około 1000 stron) - z opracowań tych korzystają do chwili obecnej specjalizujący się z chirurgii plastycznej
2006 - współoperator uczestniczek programu Polsat "Chcę Być Piękna" we współpracy z Kliniką Doktora Sankowskiego w Warszawie.

Lekarze & Miejsce pracy

Klinika chirurgii plastycznej - dr n. med. Andrzej Sankowski

Zabiegi

Realizowane zabiegi Chirurgia plastyczna Ilość postów Ceny od (PLN)* Ceny do (PLN)*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 0
Ginekomastia 0
Korekcja ust (Augmentacja) 0
Korekcja uszu (Otoplastyka) 0
  Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej   
     Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry 0
     Leczenie laserem biostymulacyjnym 0
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) 0
Mezoterapia (zastrzyk młodości, twarzy, szyi, dekoltu, rąk) 0
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 0
Peeling chemiczny 0
Plastyka pośladków i łydek 0
Plastyka ud i ramion 0
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder 0
Powiększanie piersi (Augmentacja) 0
Przeszczep włosów - transplatacja włosów 0
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych 0
Wypełnienia iniekcyjne 0
     Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Matridex, Matridur 0
     Zyderm, Zyplast, (kolagen) 0
Zmniejszenie piersi 0
Wybierz walutę:

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Nasze artykuły

Blizny – fakty i mity

Blizny – fakty i mity

Każdego roku miliony ludzi na świecie nabywa różnego rodzaju blizny, z czego niektóre przypadki stanowią poważny problem. Większość blizn powstaje w wyniku urazu. Często również przyczyną blizn mogą być niektóre przebyte choroby lub zabieg operacyjny (blizny pooperacyjne). Dlatego właściwa znajomość istoty problemu i racjonalne podejście do metod leczenia blizn, a często wręcz powściągliwe postępowanie zachowawcze (nieoperacyjne) stanowi klucz do uzyskania optymalnego wyniku i często najlepszego rozwiązania problemu blizn dla danego pacjenta.

Kontakt z nami

Imię
  • Najszybsza i najbardziej niezawodna możliwość skontaktowania się z lekarzem
  • Twoje pytanie jest kierowane bezpośrednio do danego specjalisty
  • Do swojego pytania możesz dodać zdjęcia oraz inne inforamacje
E-mail
Telefon
Treść
Fill it:
Dodaj do pytania fotografie i inne informacje, które pomogą w udzieleniu satysfakcjonującej odpowiedzi na Twoje pytanie.
 

Trwa wysyłanie formularza