Dr n. med. Urszula Kozłowska

BRONZE BADGE
Ilość postów: 0

Dermatologia i wenerologia

    Warszawa    

MELITUS Lecznica Dermatologii, Med. Estetycznej i Anti–Aging Dr Marii Noszczyk

+48603 Pokaż +48603060621

Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Słowackiego 12
Warszawa
Polska

Telefon
+48228 Pokaż +48228337438

Podziel się swoją opinią

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Urszula Kozłowska? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Dr n. med. Urszula Kozłowska

Gość

,
Warto   |  BOTOX®

Robiłam botox u pani doktor na zmarszczkę na czole i jestem bardzo zadowolona. Zostałam szczegółowo poinformowana o wszystkich aspektach zabiegu, poinstruowana w kwestii zaleceń po zabiegu, no i przede wszystkim zabieg prawie bezbolesny a efekt całkowicie spełniający moje oczekiwania.

Więcej

ProfilMotto:

Możliwość poprawiania urody i usuwania objawów starzenia się to nie tylko moda, ale potrzeba wynikająca z naturalnego rozwoju nauk medycznych.

Dr n. med. Urszula Kozłowska

Dr n. med. Urszula Kozłowska jest specjalistą IIo z dermatologii, adiunktem w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz stypendystką Kliniki Dermatologii Wolnego Uniwersytetu w Berlinie, gdzie doktoryzowała się z zakresu wzrostu i wypadania włosów.
Od wielu lat specjalizuje się w Polsce i zagranicą w dermatologii estetycznej i zabiegowej, dzięki czemu wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej (peelingi, mezoterapię, wypełnianie kwasem hialuronowym i toksyną botulinową), a także zabiegowej (rozjaśnianie przebarwień, usuwanie łagodnych zmian skórnych, zamykanie naczyń etc.) i laserowej (laserowe odmładzanie skóry). Ma wieloletnie doświadczenia kliniczne w zakresie leczenia chorób skóry (trądzików, chorób łojotokowych, alergii, chorób włosów etc).
Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) i ESCAD (European Society of Cosmetic and Aethetic Dermatology), a obecnie również wykładowcą w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging stworzonym przez SLDE. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla innych lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice i Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej działającej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Lekarze & Miejsce pracy

Członkostwo
European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD
Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
Podziel się swoimi doświadczeniami

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Urszula Kozłowska? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.

Poleć lekarza Dr n. med. Urszula Kozłowska