Dr n. med. Tadeusz Myczkowski  

BRONZE BADGE
Ilość postów: 0

Chirurgia Plastyczna

   Wrocław

OGRODY Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej  Adresy
Adres
ul. Wronia 21a
Wrocław
51 417
Polska


Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Tadeusz Myczkowski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Dr n. med. Tadeusz Myczkowski

Anonymous
Anonymous

Gość

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Wrocilysmy ( ja siostra i kolerzanka) po operacji twarzy u Dr Myczkowskiego. Jestesmy bardzo zadowolone i szczesliwe, bo samopczucie teraz jest 100 razy lepsze. Klinika jest bardzo czysta,Dr. Myczkowski i pomoc sa bardzo cierpliwi, weseli ,uprzejmi.POLECAM A.Arscott-LONDON

Więcej
Anonymous
Anonymous
,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

I had surgery with this doctor in 2005. Full abdominoplasty and lipo, and a breast augmentation. I am very happy with the results. I researched him fully before going. The clinic was great, the care, the nurse, the whole thing. Would highly recommend the clinic. Cathy, 28 Ireland

Więcej

ProfilDr n. med. Tadeusz Myczkowski

Pełni funkcję ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu oraz Konsultanta Regionalnego ds. Chirurgii Plastycznej.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, który ukończył w roku 1964. W tymże roku rozpoczął pracę zawodową na stażu podyplomowym trwającym od 15.10.1966 roku w Szpitalu Miejskim im. Czerwiakowskiego we Wrocławiu. Od dnia 01.11.1966 roku zaczął pracę w II Klinice Chirurgicznej Akademii Medycznej jako asystent Profesora Wiktora Brossa i był zatrudniony na etacie klinicznym Państwowego Szpitala Klinicznego Nr I.

W dniu 27.04.1970 roku uzyskał specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Od dnia 01.07.1970 roku rozpoczął pracę w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu w Oddziale Chirurgii Plastycznej początkowo jako starszy asystent, a po uzyskaniu w dniu 18.04.1975 roku specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej, jako zastępca ordynatora. W dniu 22.04.1977 roku po przeprowadzeniu publicznej obrony dysertacji doktorskiej na temat "Spostrzeżenia własne nad gojeniem się ran po pobraniu przeszczepów dermatorowych" i złożeniu egzaminów uzyskał stopień naukowy Doktora Nauk Medycznych.

W czasie V Konferencji Naukowej Sekcji Chirurgii Plastycznej l Rekonstrukcyjnej Towarzystwa Chirurgów Polskich, która odbyła się w Lodzi dnia 16.11.1980 roku został wybrany do Zarządu Sekcji na stanowisko Sekretarza. Stanowisko to piastował do maja 1984. Od dnia 01.01.1983 roku rozpoczął pracę w Akademii Medycznej we Wrocławiu w Klinice Dermatologicznej na stanowisku Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej gdzie pracował do dnia 31.12.1989 roku.

Od dnia 01.01.1990 roku ponownie podjął pracę w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu i po odbytym konkursie objął stanowisko Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, na którym to stanowisku pozostaje do chwili obecnej.

W tam okresie zmienił się profil działalności Oddziału. Ordynator wprowadził zabiegi rekonstrukcyjne z użyciem technik mikrochirurgicznych, tak, że Oddział ten stał się jednym z trzech w Polsce, które mają szkolić lekarzy specjalizujących się z zakresu Chirurgii Plastycznej. W trakcie trwania kadencji Ordynatora Oddziału uzyskał stopień specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej 12 lekarzy, a obecnie jest w trakcie specjalizacji 2 lekarzy, oraz 2 lekarzy tytuł doktora nauk medycznych. W tym okresie w czasie trwania III Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, który odbył się w październiku 1993 roku w Warszawie został wybrany Prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Funkcję tę pełnił do dnia 13.10.1995. W czasie trwania kadencji Prezesa zorganizował we Wrocławiu IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i pierwszy w Polsce Kurs Chirurgii Estetycznej. Obecnie jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Jest autorem 39 prac naukowych wydanych drukiem.

Podziel się swoimi doświadczeniami

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Tadeusz Myczkowski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.

Poleć lekarza Dr n. med. Tadeusz Myczkowski
Członkostwo


Członkostwo: