Centrum Medyczne Suliga

BRONZE BADGE
Ilość postów: 3

   Częstochowa    

Centrum Medyczne Suliga

+48 34 Pokaż +48 343 604 869 Zadzwoń +48 343 604 869

Umów się na konsultację Kontakt z nami Kontakt z nami


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie zgadzają się Państwo z zapisywaniem tych danych, prosimy o zmianę ustawień. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Meliorantów 3
Częstochowa
42 200
Polska

Telefon
+48 34 Pokaż +48 343 604 869
Zadzwoń +48 343 604 869 Fax +48343 Pokaż +48343604597


Podziel się swoją opinią

Czy masz osobiste doświadczenia z Centrum Medyczne Suliga? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Centrum Medyczne Suliga

Zegata

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Centrum medyczne Suliga jest miejscem jak najbardziej godnym polecenia. Pan dr Suliga jest swietnym fachowcem, znajacym sie na tym co robi, a przy tym jest niezwykle milym, delikatnym i cierpliwym czlowiekiem. U pana doktora mialam wykonywana korekte nosa i musze przyznac, ze caly przebieg zabiegu i

Więcej

ProfilProfil Centrum

Centrum Suliga  oferuje zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej,  estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Chirurgia estetyczna proponuje pacjentom zabiegi poprawiające wygląd zmieniony czynnikiem czasu lub będący efektem "daru" natury.

Chirurgia rekonstrukcyjna daje możliwości odtworzenia funkcji i wyglądu części ciała zmienionych lub zniszczonych przez urazy mechaniczne ,oparzenia nowotwory a także leczenia wad wrodzonych. Zabiegi w obu tych dziedzinach od wieków budzą u pacjentów wiele emocji a także i obaw. Nowoczesna chirurgia plastyczna daje możliwości uzyskania oczekiwanej zmiany wyglądu w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Właściwa kwalifikacja i odpowiednio dobrany zabieg operacyjny powinny przynieść spodziewany efekt korekcji chirurgicznej.

Lekarze & Miejsce pracy