dr n.med. Beata Wiśnicka

dr n.med. Beata Wiśnicka

BRONZE BADGE
Ilość postów: 39  ( 1)

Dermatologia i wenerologia

   Wrocław, Świdnica    

Cena konsultacji od: 150 zł
jeśli zabieg odbywa się...

DERMATICA

+48781 Pokaż +48781557772, +48 71 3410349 Zadzwoń +48781557772, +48 71 3410349

Umów się na konsultację Kontakt z nami Kontakt z nami


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie zgadzają się Państwo z zapisywaniem tych danych, prosimy o zmianę ustawień. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Biskupia 11
Wrocław
Szczawno Zdrój
50-148
Polska

Telefon
+48 78 Pokaż +48 781557772
Zadzwoń +48 781557772
Adres
Lipowa 19
OSTEON ul.Lipowa 19
Świdnica
58-100
Polska

Telefon
+48 78 Pokaż +48 781557772
Zadzwoń +48 781557772

Podziel się swoją opinią

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n.med. Beata Wiśnicka? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


ProfilMotto:

Moje motto: Każdy zasługuje na szacunek i odkrycie swojego zewnętrznego oraz wewnętrznego piękna.

Pzdrowienie

Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem, doktorem nauk medycznych oraz lekarzem medycyny estetycznej z ponad 15.letnim stażem pracy. Moją największą pasją są zabiegi upiększające z zakresu medycyny estetycznej. Uważam że nie ma brzydkich ludzi - są ludzie chorzy którzy nie więdzą nawet,  że można i należy leczyć ich przypadłości skórne oraz ludzie którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niewiele potrzeba aby być atrakcyjnym. Z powodzeniem pomagam pacjentom uwierzyć w siebie, odnaleźć radość życia, spojrzeć na siebie z innej perspektywy.

Specjalizacja i preferowany zakres

Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry, wlosów i paznokci oraz w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Leczenie dermatologiczne oraz upiększanie to moja pasja którą z sukcesami realizuję od ponad 15.stu lat.

Filozofia zawodowa

Najważniejsze dla mnie jest całościowe podejście do problemów pacjenta. Zawsze zwracam uwagę na kwestie zdrowotne (nie tylko z dziedziny dermatologii)  a dopiero potem na upiększanie czyli medycynę estetyczną. Uważam że piękny człowiek to zdrowy i szczęśliwy człowiek. Duży nacisk kładę na uzyskanie naturalnego efektu zabiegów jak również zachęcam moich pacjentów do podjęcia aktywności w celu uzyskania tzw. ogólnego dobrostanu organizmu (zalecam diety, aktywność fizyczną, leczenie innych schorzeń). Współpracuję z najlepszymi specjalistami z zakresu implantologii stomatologicznej, ortodoncji, chirurgii ortognatycznej, chirurgii plastycznej, podologii oraz wizażu, stylizacji i treningu personalnego.

Nasz gabinet/klinika

W moim gabinecie każdy poczuje się komfortowo, zostanie wysłuchany z najwyższą uwagą i potraktowany zgodnie z najnowszymi zaleceniami z zakresu leczenia dermatologicznego oraz przeciwstarzeniowego. W celu utrzymania najwyższej jakości usług które proponuję moim pacjentom regularnie uczestniczę w kongresach naukowych krajowych jak i zagranicznych, czego dowodem są certyfikaty na mojej stronie.

Wykształcenie i doświadczenie

Należę do kilku towarzystw naukowych w tym do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych regularnie uczestnicząc w zjazdach, kongresach i sympozjach naukowych jak też kursach praktycznych z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Moją drogę kształcenia odzwierciedlają certyfikaty obecne na stronie www.dermatica.info.pl

Zainteresowania

Każdy pacjent który trafi do mojego gabinetu może mieć pewność, że nigdy nie zostanie pozostawiony sam ze swoim problemem. W razie niejasności organizuję konsylia lekarskie (spotkanie najlepszych lekarzy specjalistów) w trakcie których mam możliwość porównania opinii innych lekarzy oraz rozwiązania problemu.

Dr n. med. Beata Wiśnicka

  • w 1998 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • w 2006 roku ukończyła specjalizację z dziedziny dermatologii i wenerologii pod kierunkiem prof. dr hab. Jacka Szepietowskiego w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu
  • w trakcie trwania specjalizacji publikowała prace w piśmiennictwie polskim i zagranicznym
  • zajmowała się pracą dydaktyczną ze studentami IV roku Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu
  • obroniła pracę doktorską na temat „Wybrane aspekty patogenezy świądu u chorych na łuszczycę”
  • zajmuje się leczeniem chorób oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej
  • holistyczne podejście do problemów odwiedzających gabinetów osób zaowocowało współpracą ze specjalistami z dziedziny chirurgii plastycznej, onkologii, patomorfologii, stomatologii estetycznej i implantologii oraz wizażu i stylizacji.

Lekarze & Miejsce pracy

Przed/poCzłonkostwo
European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD
International Dermoscopy Society IDS
Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych