usuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy

(Dotyczące tematu Laserowa depilacja - Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia)

usuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy

może wiecie czy usuwanie laserem zbędnego owłosienia na twarzy jest 100 procentach bezpieczne i nie zostawia żadnych trwałych śladów?

07.05.2009 17:38

Trwa wysyłanie formularza

Odpowiedź nausuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy / 7.5.2009 17:38

Tak, jest bezpieczne. Gdyby nie było pewnie nie byłby to tak popularny zabieg. Ważne, aby korzystać ze sprawdzonego miejsca (któr cieszy się dobra renomą) i osobą, która wykonała badzo dużo zabiegów. Jest po prostu doświadczona. Ja depilowałam laserowo okolice bikinii, miejce równie wrażliwe, a może bardziej jak twarz. Polecam salon kosmetyczny Afrodyta w Warszawie. Mają fajne pakiety promocyjne, jeśli robi się depilację w więcej niż jednym obszarze.

23.03.2010 12:41

Dobry  (0)    Słaby  (0)
Odpowiedź nausuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy / 7.5.2009 17:38

chcialbym dowiedziec gdzie mozna w czestochowie usuwa laserowo i taniej

07.04.2010 03:07

Dobry  (0)    Słaby  (0)
Odpowiedź nausuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy / 7.5.2009 17:38

Panie Adrianie, proszę zajrzeć tutaj http://www.chirurgia-plastyczna.tv/chirurdzy/laserowa-epilacja-usuwanie-nadmiernego-owlosienia/poland/czestochowa. Wyszukiwanie gabinetów wykonujących dany zabieg można ograniczyć do konkretnego miasta. Może Pan też sprawdzi informacje w zakładce Cennik aby porównać ceny tego zabiegu w rożnych miejscach.Pozdrawiam.

07.04.2010 09:27

Dobry  (0)    Słaby  (0)
Odpowiedź nausuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy / 7.5.2009 17:38

Witam,

Jeśli jest Pan zainteresowany usunięciem zbędnego owłosienia serdecznie zapraszam do Gabinetu Estetyka. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów.
Zapraszam na naszą stronę internetową gdzie znajdzie Pan szczegółowe informacje na temat zabiegu oraz cen.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Wojtyla

Gabinet Estetyka
Medycyna Estetyczna i Laserowa

ul.Wodzickiego 111/11
42-200 Częstochowa
tel. (34) 325 61 72
tel. 0 665 60 12 12
GG: 19327184

rejestracja@gabinetestetyka.pl
www.gabinetestetyka.pl


05.05.2010 14:01

Dobry  (0)    Słaby  (0)
Odpowiedź nausuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy / 7.5.2009 17:38

jest bezpieczna gdy jest dobrze wykonana. Musisz znaleźć odpowiedni gabinet z doświadczeniem. Ja miałam robiony wąsik w warszawie w biomedyka. Śladów nie ma :)
Wszystkie ceny znajdziecie w internecie na stronach.

18.05.2010 13:35

Dobry  (0)    Słaby  (0)
Odpowiedź nausuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy / 7.5.2009 17:38

Witam. Zabieg epilacji jest w 100% bezpieczny pod warunkiem, że parametry zabiegu są odpowiednio dobrane, indywidualnie dla każdego fototypu i grubości skóry. Natomiast to , że zabieg został przeprowadzony prawidłowo nie oznacza, iż efekt końcowy będzie w pełni satysfakcjonujący. Bardzo częstym efektem ubocznym są przebarwienia, które powstaja w wyniku zbyt szybkiej ekspozycji po zabiegu na słońce. Powstałe przebarwienia sa często trwałe, a leczenie ich jest długoterminowe i kosztowne (serie zabiegów złuszczających-peelingi, mikrodermabrazja; depigmentujące lub przy użyciu IPL). Dlatego w trakcie serii zabiegów epilacji nie należy w ogóle opalać/przyciemniać skóry, aby nie naraźić skóry na ewentualne przebarwienia, ale także dlatego, że zabieg wykonany na skórze ciemnej/opalonej jest zdecydowanie mniej efektywny. Dzieje sie tak dlatego, ponieważ laser "reaguje" na barwnik - melaninę. Jeśli jest kontrast w zawartości melaniny między skórą a włosem efekt zabiegu jest wysoki. Natomiast jeśli zawartość melaniny w skórze jest podobna do zawartości melaniny we włosie, wówczas laser "nie widzi" włosa, efetktywność maleje, a ryzyko odbarwień/przebarwień w skórze wzrasta.

Zachęcam do skorzystania z oferty promocyjnej 25% na epilację. Dysponujemy laserem, który można wykonać zabieg nawet przy ciemnej karnacji - Laser Mydon.

Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna Łukowska
Kosmetolog

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I LASEROTERAPII
ESTETICMED.PL
Dr n. med. Marcin Bieńkowski

ul. Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz
kontakt@esteticmed.pl
tel. +48 52 345 25 34
+48 721 666 777
www.esteticmed.pl (Bydgoszcz)
www.gabinetestetyka.pl (Częstochowa)

15.06.2010 16:46

Dobry  (0)    Słaby  (0)
RE: usuwanie laserowo zbędnego owłosienia na twarzy

Jeżeli należę do bliznowców to mogę usunąć nadmierne owłosienie czy nie bardzo ?

06.08.2010 16:18

Dobry  (1)    Słaby  (0)