Nici pdo - efekty zabiegu  

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie zgadzają się Państwo z zapisywaniem tych danych, prosimy o zmianę ustawień. Więcej informacji w Polityce prywatności.
jaggoda
jaggoda jaggoda
Gość IP: *.69.228.235
pomorskie
Ilość postów: 5
Wysłać prywatną wiadomość

Słyszałam ,że jednym ze skutecznych zabiegów ,który powoduje lifting skóry jest zastosowanie Nici PDO,dzięki nim zmarszczki zostają wygładzone,pory zwężone a skóra zostaje rozjaśniona.zastosowanie nici może być pionowe i poziome ,policzki fałdy nosowo-wargowe,fałdy podbródkoweoraz opadające policzki.Nie każdy z gabinetów przeprowadza ten zabieg.


  Dobry  (0)
   Odpowiedzieć   
dr Andrzej Kępa
dr Andrzej Kępa dr Andrzej Kępa
Premium member IP: *.197.170.140
Świdnica, Wrocław, Warszawa
Kristianstad, Åhus
Ilość postów: 131  ( 1)

Witam,
Faktycznie nici PDO (czyli polidioxanowe) to jedna z najnowszych technik zabiegowych stosowanych w medycynie estetycznej. Zabieg jest skuteczny w przypadku korekty opadających powiek, konturowania owalu twarzy, podnoszenia fałdów skórnych nad bruzdami nosowo-wargowymi, korekty marionetek i tzw. chomików. Nici PDO możemy również stosować w zabiegach na szyi, dekolcie, jak również w przypadku korekty opadającego biustu czy pośladków.

Aktualnie dysponujemy kilkoma rodzajami nici PDO, które możemy implantować w zależności od stwierdzonego defektu estetycznego ( to nici MONO, TWIN, SCREW i DS).
Nowością są nici PDO z haczykami, które umożliwiają uzyskanie efektów podobnych jak w przypadku chirurgicznych zabiegów liftingujących.

Istotną cechą, dotyczącą nici PDO, jest fakt, iż działają one jak swoisty aktywator tkankowy, ponieważ wprowadzone w odpowiednią warstwę skóry właściwej stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. To właśnie on odpowiedzialny jest za utrzymywanie się efektu estetycznego przez około 2 lata po przeprowadzeniu zabiegu.

Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, wprowadzenie nici nie wymaga wykonywania jakichkolwiek nacięć, nie pozostawia też blizn. Po zabiegu przez kilka dni może utrzymywać się niewielki obrzęk lub krwiak - podobnie jak w przypadku podania kwasu hialuronowego.

W razie dalszych pytań proszę o kontakt:

akepa@medbeauty.org

Z poważaniem

dr Andrzej Kępa

www.drkepa.com www.medbeauty.org www.akademiaksztaltu.pl


  Dobry  (0)
   Skomentuj   
Katarzyna123
Katarzyna123 Katarzyna123
Gość IP: *.93.68.138
podkarpackie
Ilość postów: 10
Wysłać prywatną wiadomość
Odpowiedź na: dr Andrzej Kępa

dzień dobry

Mam pytanie - czy przy piersiach gruczołowych jest efekt liftu techniką PDO - są nieco cięższe. czy jest sens próbować podnosić je tą techniką ? Jakiego efektu można oczekiwać


  Dobry  (0)
   Skomentuj   
dr Andrzej Kępa
dr Andrzej Kępa dr Andrzej Kępa
Premium member IP: *.197.170.140
Świdnica, Wrocław, Warszawa
Kristianstad, Åhus
Ilość postów: 131  ( 1)

Odpowiedź na: Katarzyna123

Witam,

Sytuacja zależy od wielkości piersi i faktu, czy nasilony jest jedynie proces opadania piersi, czy współwystępuje on z utratą objętości.
Obecnie dysponujemy już specjalnymi nićmi które dedykowane są do zabiegów na ciało. Są one dłuższe i nico grubsze w stosunku do nici PDO stosowanych dotychczas na twarzy, szyi czy dekolcie. Zastosowanie 45 cm nici PDO z haczykami daje w pełni satysfakcjonujące efekty jeśli ubytek objętości piersi nie jest zbyt duży.

Pozdrawiam serdecznie

dr Andrzej Kępa
www.drkepa.com


  Dobry  (1)
   Skomentuj   
Katarzyna123
Katarzyna123 Katarzyna123
Gość IP: *.128.29.198
podkarpackie
Ilość postów: 10
Wysłać prywatną wiadomość
Odpowiedź na: dr Andrzej Kępa

nie jest bardzo duży ale jest, w górnej części, przeszczep tłuszczu pobranego met. wodną okazał się totalną porażką (nie ukrywam że mam duży zal do lekarza). No ok a jak to kształtuje się cenowo ?


  Dobry  (0)
   Skomentuj   
Przepraszamy, ale ta dyskusja została zamknięta. Nie można tutaj zamieszczać więcej wiadomości.

Rozpocznij nową dyskusję w temacie Nici hialuronowe - hydrolift.
Zasięgnij opinii specjalisty w dziedzinie Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting

dr n. med. Ewa Żabińska - Czas Kobiety

Dermatologia i wenerologia

Zapytaj lekarza
Zadaj pytanie w poradni online
Gold & Platinum Partner