Zdecydowałam sie poddać operacji powiększenia piersi i mam w związku z tym 2 pytania. pierwsze to czy moja choroba: niedoczynnośc tarczycy i hyperprolaktynemia czynnościowa leczona lekami: letrox i bromergon jest przeciwskazaniem do operacji? która z klink podjęłaby sie przeprowadzenia u mnie operacji?
oraz drugie pytanie: mam rozmiar A chciałabym uzyskać D, czy włożenie tak dużego implantu wchodzi w grę? mam 163cm wzrostu i ważę 61kg.
Powiekszanie piersi a niedoczynnosc tarczycy i hiperprolaktynemia
(Dotyczące tematu Powiększanie piersi (Augmentacja))
Gość
Trwa wysyłanie formularza
Dzieň dobry.Zachorowanie na na tarczyce nie jest przeciwskazanie na powiekszenie piersi.Calkowity koszt za operacju,znieczulenie,implantaty i 1 dzieň na klinice jest 45 000 Kč / 1900 Euro / 7150 PLN /.Na konsultacju prosze sie umowicz na num.tel. +420 607 115 715.
Do widzenia,
Libor Polák M.D.
Witam,
aby sprostać Pani oczekiwaniom i udzielić dokładnych informacji, musiała by Pani umówić się na konsultację do naszego specjalisty, który również na wizycie ustali cały koszt zabiegu.
Na spotkanie proszę umawiać się pod nr tel 61-330881.
Zapraszam również na naszą stronę internetową www.mandalaclinic.pl w celu zapoznania się z oferta.
Pozdrawiam
Mandala Beauty Clinic
Chwiałkowskiego 28/7
61-553 Poznań
klinika@mandalaclinic.pl
Witam Panią
Nadczynność tarczycy i hiperprolaktynemia nie są przeciwwskazaniem do powiększenia piersi, jeżeli są kontrolowane leczeniem farmakologicznym.
Pani oczekiwania są realne do spełnienia. Możliwe jest wykonanie wstępnej konsultacji via mail.
artur@broma.pl
601205090
661708090
Artur Broma
Szanowna Pani
Można wykonać zabieg powiększenia piersi, jeśli jest Pani pod stałą opieką endokrynologa. Przed operacją powinna Pani uzyskać od lekarza zaświadczenie, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
W przypadku doboru odpowiedniego rozmiaru implantów branych jest pod uwagę wiele czynników: szerokość i budowa klatki piersiowej, wzrost pacjentki, elastyczność skóry. Naszym celem jest zawsze uzyskanie jak najbardziej naturalnego efektu. Zapraszamy na konsultacje, podczas których chirurg zaproponuje najbardziej optymalny rozmiar implantów i odpowie na wszelkie Pani pytania.
Z pozdrowieniami
Witam Panią,
co do możliwości wykonania u Pani jakiegokolwiek zabiegu, w tym również powiększenia piersi, powinien zadecydować endokrynolog, u którego leczy się Pani z powodu wymienionych schorzeń. Natomiast odpowiedni dla Pani rozmiar piersi można ustalić w sposób "matematyczny" dokonując odpowiednich pomiarów klatki piersiowej. Jest także możliwość przymierzenia kilku rodzajów wkładek imitujących implanty.
pozdrawiam
Ryszard Nawrocki

