Termolifting frakcyjny Infini®

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie zgadzają się Państwo z zapisywaniem tych danych, prosimy o zmianę ustawień. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Termolifting to metoda zagęszczania i pojędrniania skóry, dająca poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), a także delikatnych okolic ciała, jak ramiona, brzuch lub uda. Efekt uzyskiwany jest przy pomocy kontrolowanego ciepła silnie stymulującego przebudowę włókien podporowych skóry.

W urządzeniu Infini źródłem ciepła są fale radiowe, podobnie jak w stosowanych z dużym sukcesem aparatach Termage® lub Radiage®. Nowość polega na wyzwalaniu impulsu nie przez powłoki skórne jak w tradycyjnych urządzeniach tego typu, lecz wewnątrz skóry przy pomocy specjalnych igiełek aplikowanych na docelową głębokość pod naskórkiem. Ten nowoczesny sposób termoliftingu ma podwójną przewagę nad dotychczasowymi metodami. Igły z impulsem stymulacji docierają na dokładnie zaplanowaną głębokość (0,5- 4 mm) tam, gdzie chcemy uzyskać najsilniejszy efekt.

Ponadto uzyskujemy dodatkową stymulację sprowokowaną impulsem mechanicznym jak przy mezoterapii, stymulacji Rollerem, a w pewnym zakresie także laserem frakcyjnym. Mikroskopijne dziurki po wbijanych igłach nie są widoczne dla oka, lecz wystarczają, aby dodatkowo zaaplikować jakiś czynnik kosmetyczny ( np. serum z witaminami), podobnie jak w tradycyjnej mezoterapii wykorzystywanej do poprawy wchłaniania przeznaskórkowego.  Zabieg napina skórę, a także zmniejsza widoczność zmarszczek strukturalnych, np. wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), na policzkach lub utrwalonych zmarszczek mimicznych, np. na czole. Zmniejsza także widoczność porów skóry, wygładza i rozjaśnia powierzchnię skóry.

Opis zabiegu dr n. med. Maria Noszczyk

Publikowane
    
Zasięgnij opinii specjalisty w dziedzinie Thermolifting-Infini

Lecznica MelitusWłożyć nowe pytanie
Gold & Platinum Partner

Dyskusje Thermolifting-Infini

Planujesz poddać się zabiegowi? Zapytaj innych użytkowników i lekarzy, co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji.

 
Podziel się swoimi doświadczeniami na temat zabiegu Thermolifting-Infini

Jesteś po zabiegu? Podziel się swoimi doświadczeniami, pomóż innym.