Cover photo czyli ZDJĘCIE W TLE ma ogromny marketingowy potencjał. Może być świetnym dodatkiem i narzędziem do eksponowania Twojej marki, uwidocznienia się, zaprezentowania oferty kliniki, przedstawienia jej personelu. Zdjęcie w tle wyświetla się w nagłówku Twojego profilu i może w ciągu kilku sekund na tyle zwrócić uwagę potencjalnego pacjenta, że zdecyduje się zatrzymać właśnie tutaj.

hero pl

Zrób dobre wrażenie już na pierwszy rzut oka, obudź w sobie kreatywnego ducha, odróżnij się od konkurencji, zwróć na siebie uwagę, podkreśl swą wyjątkowość.

Przedstaw cały swój zespół

Na zdjęciu w tle możesz przedstawić wszystkich pracowników, bez których sprawne działanie kliniki czy gabinetu nie byłoby możliwe – począwszy od asystentek, recepcjonistek, przez pielęgniarki i kosmetologów aż po wszystkich lekarzy. Możliwość zapoznania się z personelem przybliża pacjentów do lekarzy i ułatwia późniejszą komunikację.

Ważne wydarzenia

Obchodzisz rocznicę na przykład z okazji dwudziestolecia Twojej kliniki? Masz nową siedzibę albo powiększyłeś obecną? Zdobyłeś prestiżową nagrodę? Na zdjęciu w tle możesz o tym poinformować obecnych, ale także przyszłych pacjentów. Powiadom o ważnych wydarzeniach i chwilach, które napełniają Cię dumą.

Informacje o nowościach

Przeprowadzasz zabiegi nową metodą, o której Twoi pacjenci jeszcze nie wiedzą? Zmieniła się lub rozszerzyła Twoja oferta? Kupiłeś nowe urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej? Zdjęcie w tle pomoże Ci przekazać te informacje pacjentom.

Logo identyfikuje markę

Logo jest częścią Twojej marki, graficznym symbolem, wizualnym skrótem, dzięki któremu ludzie Cię zapamiętali i ufają Twojej jakości. Czy chcesz, aby było bardziej rozpoznawalne? Poświęć mu należną uwagę na zdjęciach profilowym i w tle.

Tło jako portfolio

Przedstaw w tle portfolio najważniejszych zabiegów przeprowadzanych w Twoim gabinecie/ klinice.

Piękno tkwi w prostocie

Twój przekaz za pomocą zdjęcia w tle powinien być jasny i czytelny. Nie należy przesadzać z kolorami i kształtami. Nie można zapominać, że duża część użytkowników przegląda internet na urządzeniach przenośnych, gdzie drobne szczegóły mogą unikać.

Zdjęcia profilowe i zdjęcie w tle jako całość

Zadbaj, by oba zdjęcia tworzyły jedną całość. Logo kliniki może być świetnym dodatkiem do fotografii profilowej lekarza. Panoramiczne zdjęcie kliniki, ujęcie z sali operacyjnej, a także ukazanie konsultacji z pacjentem czy graficznie zilustrowane motto moż być również atrakcyjnym uzupełnieniem zdjęcia lekarza.

Wyznacz sobie cel

Zdjęcie w tle może pełnić różne funkcje. Zastanów się, co jest dla Ciebie w tym momencie ważne. Nie obawiaj się, że Twój przekaz straci na aktualności. Zdjęcie można kiedykolwiek wymienić.

Zadbaj o jakość

Nie zapominaj, że zdjęcie w tle jest wizytówką Twojego profilu. Postaraj się o to, aby było jak najlepsze, miało odpowiednie parametry i dobrą rozdzielczość. Nie wahaj się z nami skontaktować. Twój Estheticon menedżer chętnie Ci doradzi.

Wymagania techniczne

Rozmiary fotografii 1980 x 560 pikseli, plik typu jpg lub png, maksymalnie 150 kB.

Zdjęcie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu i wielkości okna, w którym się pojawia. Demonstracja na załączonym wideo.

Cena produktu

250 PLN / 12 miesięcy

Jak zamawiać?

Skontaktuj się ze swoim Estheticon menedżerem i prześlij zdjęcie na jego adres mailowy. Do tematu wiadomości wpisz "Zdjęcie w tle".

Skontaktuj się

Aktualizowane: 10.10.2018