Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

lek. med. Agnieszka Adamowska

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z lek. med. Agnieszka Adamowska? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - lek. med. Agnieszka Adamowska

Motto:

„Istotne jest to, żeby poznać przyczynę. Tylko wtedy leczenie może zakończyć się pełnym sukcesem. Tym kieruję się w swojej pracy.”

O mnie

Lek. med. Agnieszka Adamowska jest specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii. Posiada także dyplom lekarza medycyny estetycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w Formmed Es w Warszawie, oferując im leczenie chorób skóry, a także zabiegi medycyny estetycznej, w tym laseroterapię. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTL).

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Doświadczona specjalistka dermatologii i wenerologii lek. med. Agnieszka Adamowska oferuje swoim pacjentom pełną diagnostykę z zakresu chorób skóry, w tym badania wideodermatoskopowe. Wśród najczęściej leczonych przez nią chorób znajdują się trądzik młodzieńczy, trądzik osób dorosłych i różowaty, a także alergie i łojotokowe zapalenie skóry. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych, np. usuwaniem brodawek wirusowych. Prowadzi kompleksową diagnostykę i usuwanie zmian skórnych i znamion.

Drugą dziedziną działalności lek. med. Agnieszki Adamowskiego jest laseroterapia. Zajmuje się ona laserowym usuwaniem zmian skórnych i rumienia. Specjalizuje się również w laserowym odmładzaniu skóry, zamykaniu naczynek krwionośnych i resurfacingu.

W ramach medycyny estetycznej wykonuje zabiegi, mające na celu regenerację i odmłodzenie skóry. W jej gabinecie można poddać się między innymi mezoterapii igłowej, wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym oraz wykonać peeling chemiczny.

Filozofia zawodowa

Ekspertka pragnie, aby każdy człowiek czuł się pięknie, młodo i zdrowo. Jej holistyczne podejście do każdego pacjenta pozwala zarówno leczyć choroby, jak również usuwać efekty starzenia się skóry czy inne defekty, które mogą obniżać jakość życia. Jest przy tym otwarta na każdego pacjenta, niezależnie od jego wieku. To on jest dla niej numerem jeden.

Nasz gabinet/klinika

Lek. med. Agnieszka Adamowska przyjmuje pacjentów w Formmed Es w Warszawie (Nowe Babice). Jest to specjalistyczna, nowoczesna Klinika, która zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę i możliwość konsultacji z wieloma specjalistami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

To innowacyjne miejsce, które na pierwszym miejscu stawia pacjenta: jego potrzeby, marzenia i stan zdrowia, a także wygląd. Dba o najwyższy poziom usług, dzięki doświadczonej kadrze, wykorzystaniu preparatów renomowanych marek oraz urządzeń najnowszej generacji. To miejsce bezpieczne, komfortowe i luksusowe, w którym każdy ma zostać otoczony najlepszą opieką.

Wykształcenie i doświadczenie

Lek. med. Agnieszka Adamowska jest lekarzem od 1995 roku, a specjalistą dermatologii i wenerologii od 2009 roku. Od 2001 roku zajmuje się również medycyną estetyczną. Bezustannie poszerza swoją wiedzę, regularnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Swoim pacjentom oferuje wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do swojej pracy.

Konsultacje

Adres e-mail:

es@formmed.com.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 7:30 - 21:00

Sb.: 9:00 - 15:00

Media społecznościowe

Facebook

Instagram

G+

 

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od*
BOTOX®
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 600 zł
   Laserowe leczenie trądziku
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 300 zł
   Laserowe usuwanie zmian skórnych 1 zmiana Z 350 zł
Leczenie trądziku
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 600 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 1 200 zł
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Z 450 zł
Wypełnianie zmarszczek Z 1 200 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage za jedną okoliće/ampułkę,... Z 1 200 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
25.05.2018

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą przeciwstarzeniową...

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Babice Nowe, Warszawska 197 d
05-082 Warszawa
Polska