Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

dr n. med. Andrzej Brudnicki

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Andrzej Brudnicki? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr n. med. Andrzej Brudnicki

O mnie

Dr n. med. Andrzej Brudnicki to specjalista w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej oraz implantolog. Lekarz ten wielokrotnie występował na konferencjach naukowych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, jest również autorem licznych publikacji traktujących o chirurgii szczękowo-twarzowej. Dr n. med. Andrzej Brudnicki to także członek European Association for Carnio-Maxillofacial Surgery, gdzie regularnie się udziela. Specjalista jest także członkiem zespołu lekarzy pracujących w Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych „Formmed” mieszczącego się w Babicach Nowych.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Dr n. med. Andrzej Brudnicki specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej oraz w implantologii. Lekarz cieszy się powszechnie dobrą opinią oraz wysokim poziomem zaufania wśród pacjentów, co jest konsekwencją jego wieloletniego doświadczenia zawodowego, a także faktu, iż nieprzerwanie stara się rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Nasz gabinet/klinika

Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych „Formmed”, w którym przyjmuje dr n. med. Andrzej Brudnicki, jest zlokalizowane w Babicach Nowych pod Warszawą. Placówka znajduje się z dala od zgiełku panującego w stolicy. Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć poziom komfortu pacjentów. Przed umówieniem się na konkretny zabieg, każdorazowo konieczne jest skorzystanie z indywidualnej konsultacji lekarskiej.

Placówka oferuje dostęp do wysokiej jakości usług świadczonych przez renomowanych specjalistów w zakresie chirurgii twarzowo-szczękowej, dziecięcej i plastycznej, a także dermatologii, laryngologii i wielu innych gałęzi medycyny.

Wykształcenie i doświadczenie

Dr n. med. Andrzej Brudnicki ukończył Warszawską Akademię Medyczną. Lekarz jest również absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Wydział Stomatologii). Andrzej Brudnicki jest laureatem wielu nagród. Wśród nich warto wymienić Nagrodę Dydaktyczną Pierwszego Stopnia Rektora Warszawskiej Akademii Medycznej (2002 rok), odznaczenie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (2004 rok) oraz Nagrodę Dydaktyczną Drugiego Stopnia (2006 rok).

Konsultacje

Przed umówieniem się na konkretny zabieg, każdorazowo konieczne jest skorzystanie z indywidualnej konsultacji lekarskiej.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Ceny od*
Implanty zębowe
Miniimplanty zębowe
Profiloplastyka twarzy (implantaty)
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi) Z 6 000 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
25.05.2018

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą przeciwstarzeniową...

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Babice Nowe, Warszawska 197 d
05-082 Warszawa
Polska