Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

prof. dr hab. n. med. Andrzej Budzyński

Chirurgia Ogólna Jelenia Góra  |  Chirurgia Onkologiczna Jelenia Góra
Chirurgia Ogólna Jelenia Góra  |  Chirurgia Onkologiczna Jelenia Góra
KCM Clinic

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z prof. dr hab. n. med. Andrzej Budzyński? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - prof. dr hab. n. med. Andrzej Budzyński - Chirurgia Ogólna Jelenia Góra  |  Chirurgia Onkologiczna Jelenia Góra

O mnie

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Budzyński jest specjalistą chirurgiem zajmującym się przede wszystkim chirurgią bariatryczną, a więc leczeniem otyłości. Jest związany z KCM Clinic w Jeleniej Górze, gdzie przeprowadza zabiegi metodę laparoskopową w technice 3D oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii laserowych. Jest także wykładowcą Katedry Chirurgii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Głównym polem działań prof. Andrzeja Budzyńskiego jest chirurgia jamy brzusznej. W jego szczególnym kręgu zainteresowań jest chirurgia bariatryczna, zajmująca się leczeniem operacyjnym otyłości olbrzymiej. W KCM Clinic skupia się na stosowaniu metod charakteryzujących się jak najmniejszym stopniem inwazyjności.

Filozofia zawodowa

Każdy przypadek chirurgii bariatrycznej wymaga innego poziomu rozpoznania, lecz kompleksowe działania zawsze przynoszą spektakularne efekty leczenia otyłości. W ostatnich latach obserwowany jest ogromny postęp w zabiegach tego typu, a prof.  Andrzej Budzyński ma ogromny wkład w tę dziedzinę chirurgii.

Nasz gabinet/klinika

Prof. Andrzej Budzyński współpracuje z innymi, wybitnymi fachowcami w dziedzinie chirurgii bariatrycznej - dr n. med. Grzegorzem Kowalskim oraz dr hab. n. med. i profesorem UJ Piotrem Majorem. Ich wspólne działania gwarantują najwyższy poziom fachowości w leczeniu osób z otyłością olbrzymią i zespołem metabolicznym.

Wykształcenie i doświadczenie

Prof. Andrzej Budzyński w1992 roku ukończył Akademię Medyczną w Krakowie, otrzymując tytuł lekarza. W 1999 uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej, a także tytuł doktora nauk medycznych. Dziewięć lat później obronił tytuł doktora habilitowanego, aby wreszcie w 2014 roku stać się profesorem. Może pochwalić się bogatą drogą naukową. Posiada liczne certyfikaty i indywidualne nagrody, a swą wiedzę stale uzupełnia, biorąc udział w kursach i sympozjach.  Oprócz polskiego zna dwa języki: angielski i niemiecki.

Konsultacje

Wizyta jest możliwa po wcześniejszym umówieniu się drogą telefoniczną lub mailową. Zapytanie dotyczące konsultacji należy skierować do odpowiedniej placówki KCM Clinic: szpitala w Jeleniej Górze lub oddziału we Wrocławiu. Ceny zabiegów są ustalane indywidualnie na podstawie osobistej konsultacji, orientacyjne cenniki są dostępne w zakładce "Cennik" lub na stronach KCM Clinic.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Balon żołądkowy BIB
By - pass gastryczny
chirurgia endokrynologiczna
chirurgiczne leczenie nowotworów przewodu pokarmowego, żołądka, jelita grubego, wątroby, trzustki
chirurgiczne leczenie otyłości olbrzymiej i zespołu metabolicznego
Laparoskopiczna opaska żołądka

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia Ogólna Jelenia Góra  |  Chirurgia Onkologiczna Jelenia Góra
Adres
Bankowa 5-7
58-500 Jelenia Góra
Centrum
Polska