Dr Barbara Parda-Glomska

Dr Barbara Parda-Glomska

(8 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Gruszek i Jabłuszek 7, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Dr Barbara Parda-Glomska
Dr Barbara Parda-Glomska
(8 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 833 wizyty na profilu

Lek. med. Barbara Parda-Głomska jest psychiatrą, psychoterapeutą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających i regeneracyjnych. Członkini Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Zawodowo związana z własną Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda, znajdującą się w Jazgarzewie w odległości ok. 25 kilometrów od Warszawy.

Ogromna wiedza z zakresu psychiatrii oraz medycyny estetycznej powoduje, że jest doskonałą specjalistką leczącą nie tylko ciało, ale także duszę. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Korzysta z wypełniaczy (botoks, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe). Przeprowadza też niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO oraz APTOS. Jest znakomitą ekspertką w zakresie wolumetrii oraz mezoterapii igłowej.

Miłośniczka holistycznego podejścia do pacjenta. Zawsze na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Dokładnie wsłuchuje się w ich potrzeby i oczekiwania pacjentów, a następnie indywidualnie dopasowuje program terapii.

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda to wyjątkowe miejsce, w którym możecie poddać się szeregowi zabiegów upiększających. Filarem placówki są terapie małoinwazyjne, pozwalające do minimum zredukować albo całkowicie wyeliminować ból oraz dyskomfort pacjenta. To miejsce, w którym wykonuje się zabiegi redukcji zmarszczek wypełniaczami, mezoterapię igłową czy niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO i APTOS. W klinice poddacie się również wolumetrii albo wykonacie korekcję powiek metodą PLASMEAGE.

Placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem do laseroterapii. Doświadczona kadra, z pomocą lasera frakcyjnego CO2, usuwa blizny, przebarwienia i rozstępy skóry. Lekarze wykonują laserowe zabiegi ujędrniające i przywracające skórze odpowiednią sprężystość. Sięgają też po technologię V-Laser, pozwalającą usuwać rozszerzone naczynka krwionośne, jak również wspomagające leczenie rumienia czy trądziku różowatego. W klinice możecie poddać się zabiegom z wykorzystaniem laserowej procedury Genesis zagęszczającej i ujędrniającej skórę, a także poprawiającej jej teksturę i koloryt.

W ofercie kliniki znajdziecie także szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Wykwalifikowana kadra przeprowadza labioplastykę oraz powiększanie punktu G. To miejsce, w którym wykonacie modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym. Lekarze specjalizują się ponadto w zabiegach rewitalizacji pochwy wspomnianym kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym.

Warto pamiętać o tym, że Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda znajduje się w pięknym, ustronnym miejscu, otoczonym zielenią i zapewniającym maksimum komfortu dla pacjentów. Personel placówki dba o to, aby każda osoba przestępująca jej próg czuła się komfortowo i mogła pozbyć się stresu. Zabiegi są przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu. Podczas terapii lekarze stosują wyłącznie sprawdzone, certyfikowane preparaty.

Lek. med. Barbara Parda-Głomska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie: Uniwersytet Medyczny w Gdańsku). Studia ukończyła w 1990 roku. Następnie uzyskała I oraz II stopień specjalizacji w zakresie psychiatrii. Jednocześnie interesowała się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej.

Chcąc sprawić, aby pasja stała się jej codziennym zajęciem, podjęła studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Nieustannie doskonaliła też swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w międzynarodowych kursach i szkoleniach, organizowanych przez najwybitniejszych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Do dziś regularnie uaktualnia techniki pracy, biorąc udział w konferencjach i sympozjach naukowych organizowanych na całym świecie.

Oprócz tego, że jest doskonałym lekarzem medycyny estetycznej, jest wyśmienitym szkoleniowcem. Obecnie kształci przyszłych specjalistów. Jest międzynarodową trenerką w zakresie procedur estetycznych, między innymi w zakresie implantacji nici liftingujących. Zawodowo jest związana z Kliniką Medycyny Estetycznej sygnowaną jej nazwiskiem i znajdującą się w Jazgarzewie niedaleko Warszawy.

Data uzyskania uprawnień:

  • 1990

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Dermatologia

Opinie (8)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dobre efekty zabiegu wypełnienia zmarszczek

Zobacz więcej opinii
Dr Barbara Parda-Glomska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

HIFU na opadające policzki

Zdecydowałam się na zabieg z powodu widocznych "chomików". Zabieg jest bezbolesny. W tej chwili mijają ok. 3 tygodnie i już widać efekty, zmienia się owal twarzy, skóra podnosi się. Wiedziałam, że na końcowy rezultat trzeba będzie zaczekać....

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (14)

Dr Barbara Parda-Glomska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (62)

Powikłania po botoxie
Odpowiedź specjalisty · 11 lut 2020

Z pewnością TAK. W ub tygodniu zgłosiła się do mnie pacjentka z zupełnie zamkniętym 1 okiem, po botoxie podanym w gabinecie kosmetycznym . Objawy klasycznie wystąpiły po 2 tyg i w chwili obecnej oko z dnia na dzień się powoli otwiera . Kłopot...

Czytaj więcej
Pytania o hialuronidazę
Odpowiedź specjalisty · 11 lut 2020
Pani Barbaro, zakres pani pytań wykracza poza cel tego forum. Proszę udać się do lekarza i wyjaśnić swoje wątpliwości. DR Barbara Parda
Hialuronidaza
Odpowiedź specjalisty · 13 lut 2020
Koniecznie trzeba ocenić pracę pani żwaczy , wydaje się , że muszą być istotnie powiększone. Czy przed podaniem kwasu w tej okolicy już występowały tego typu objawy ? Na mięśnie żwacze relaksująco działa botoks. DR Barbara Parda
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

Dr Barbara Parda-Glomska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!