dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(83) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (botox)

Lecznica Melitus

(5) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 800 zł do 2.200 zł
Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS  specjalizuje się w dermatologii estetycznej w myśl filozofii anty-aging, której celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku. Koncentruje się bardziej na człowieku zdrowym i jego stanach fizjologicznych związanych chociażby z menopauzą i andropauzą.Lecznica Melitus oferuje porady z zakresu dermatologii leczniczej, estetycznej... (botulina)

dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
6 ośrodki w Łódź, Staszów, Kielce...
Cena od: 350 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i leczenie... (botox)

dr n. med. Andrzej Popow DUOMED

Brak rekomendacji
Hajnówka
Cena od: 600 zł
...flebologicznym, jest skleroterapia żylaków odbytu pod kontrolą wzroku: posiadam odpowiedni rektoskop z torem wizyjnym. Leczymy ponadto żylaki warg sromowych, przeprowadzamy konsultacje chirurgiczne w zakresie leczenia przepukliny, kamicy pęcherzyka żółciowego czy usuwania wyrostka. Wykonujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wstrzykiwanie Botoks u czy kwasu hialuronowego. Na konsultację można się umawiać nie tylko telefonicznie, ale również drogą mailo... (jad kiełbasiany)

Dr Ewa Rybicka

(13) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

2 ośrodki w Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 450 zł do 1.200 zł
...kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej.  Lek. med. Ewa Rybicka prowadzi szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej z takich technik jak lifting nićmi APTOS, wstrzykiwanie wypełniaczy i Botoks u, HIFU czy laseroterapia. Ponadto prowadzi autorski program szkoleniowy dla specjalistów medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie. Na konsultacje do lek. med. Ewy Rybickiej pacjenci mogą umawiać się w klinice... (botox)

Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy

(2) 100% poleca
Słubice
Cena od: 400 zł do 2.000 zł
Nasi lekarze dr Elżbieta Parka-Barańska - specjalista chirurgii plastycznej. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej (1982), od 1987 praca na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Sosnowcu. Od 1992 praca w samodzielnym gabinecie chirurgii plastycznej. dr Andrzej Barański  - specjalista chirurgii plastycznej. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1975). Od 1987 praca w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Plastycznej w... (jad kiełbasiany)

dr n. med. Artur Sandelewski

(41) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

4 ośrodki w Jaworzno, Kraków, Katowice...
Cena od: 500 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (botox)

Centrum Estetyki Ciała

(7) 100% poleca
Katowice
Cena od: 300 zł do 1.600 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii.Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z... (botulina)

dr n.med. Agnieszka Surowiecka

Brak rekomendacji
Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 400 zł do 1.500 zł
...specjalizację z chirurgii ogólnej,  a także posiada doktorat z dziedziny chirurgii plastycznej (tematem pracy były oparzenia). Od 2012 roku zajmuje się medycyną estetyczną, wykonując zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i  Botoks u oraz substancji zyskujących coraz większą popularność wśród pacjentów: kwasu polikaprolaktonowego i hydroksyapatytu wapnia. Stosuje także techniki mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej. Wykonuje lifting nićmi PDO i nićmi z haczykami. W swojej pracy... (jad kiełbasiany)

KLINIKA WÓJCICKI

(3) 100% poleca
2 ośrodki w Polanica-Zdrój, Wrocław
Cena od: 700 zł
W Klinice Wójcicki zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Jesteśmy dumni z uznania i zaufania, jakim darzą nas nasi Pacjenci. Klinika położona jest w Polanicy Zdroju - znanej i renomowanej miejscowości uzdrowiskowej, w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, w podnóża Masywu Śnieżnika i Gór Stołowych, w znanej miejscowości uzdrowiskowej, co sprzyja dobrej rekonwalescencji pooperacyjnej. Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy doskonale... (jad kiełbasiany)

Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska

(23) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Łódź
Cena od: 250 zł do 500 zł
Dr Marzena Majcherczyk - Skulimowska jest specjalistą chirurgii ogólnej, w Łodzi prowadzi własny gabinet Dream-med, gdzie wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy bezoperacyjne zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, przywracania objętości twarzy i korygowania zapadniętych policzków z wykorzystaniem wypełniaczy lub własnej tkanki tłuszczowej, wypełniania doliny... (botox)

Dr Grażyna Nasińska-Jurek

(1) 100% poleca
Warszawa
...twarzy, takie jak rekonstrukcje i operacje plastyczne nosa czy korekta uszu. Oferuje także przeszczep włosów. Specjalistka wykonuje również zabiegi medycyny estetycznej, np. wypełnianie zmarszczek, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy Botoks. Interesuje się chirurgią plastyczną od początku swojej pracy zawodowej, czyli od uzyskania dyplomu medycyny na Akademii Medycznej w Krakowie w 1986 roku. Początkowo zgłębiała szczególnie skomplikowane problemy dotyczące chirurgii wad... (botulina)

dr Zofia Bochen

Brak rekomendacji
2 ośrodki w Warszawa
Cena od: 700 zł do 2.000 zł
Doktor Zofia Bochen jest specjalistką chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w Warszawie. Doktor Zofia Bochen wykonuje zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy (takie jak korekcja powiek, korekcja nosa) i sylwetki (takie jak liposukcja, abdominoplastyka, operacje piersi) oraz operacje korekcji wad wrodzonych u dzieci (korekcja rozszczepu podniebienia i wargi). Oprócz tego zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej... (jad kiełbasiany)

Anclara® Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
Anclara® Health & Aesthetics to klinika medycyny estetycznej założona przez doktor Annę Płatkowską-Szczerek. Mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej. Specjaliści kliniki dokładają wszelkich starań, by pomóc pacjentom, którzy zmagają się z chorobami skóry, pragną poprawić swój wygląd i zatrzymać procesy starzenia, jak również pacjentom cierpiącym na dolegliwości, którym może zaradzić nowoczesna ginekologia i urologia estetyczna. Pacjenci... (toksyna botulinowa)

Dr Michał Charytonowicz Specjalista Chirurgii Plastycznej

(19) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł
...rekonstrukcyjnej mieszczą się zabiegi onkologiczne, rekonstrukcje piersi, korekcja wad wrodzonych czy usuwania blizn i zniekształceń pourazowych. Lek. med. Michał Charytonowicz podejmuje się również zabiegów medycyny estetycznej przy użyciu kwasu hialuronowego, Botoks u i mezoterapii. Lek. med. Michał Charytonowicz swoich pacjentów przyjmuje w jednym z najbardziej renomowanych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce. Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt, bo o niej mowa, oferuje pełen... (toksyna botulinowa)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
2 ośrodki w Bydgoszcz, Gdynia
Cena od: 300 zł do 1.500 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (toksyna botulinowa)

dr n. med. Wojciech Jasek

(15) 100% poleca
Warszawa
Dr n. med. Wojciech Jasek jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi ukończył w 1996 roku, a trzy lata później zdobył tytuł specjalisty chirurgii ogólnej I stopnia w I Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. W roku 2004 ukończył specjalizację... (jad kiełbasiany)

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(34) 100% poleca
Katowice
Cena od: 650 zł do 1.500 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (jad kiełbasiany)

dr n. med. Janusz Jastrzębski

(4) 100% poleca
Jastrzębie-Zdrój
Cena od: 1.297 zł
...się w zabiegach powiększania i zmniejszania piersi, abdominoplastyce oraz operacjach korekcji kształtu uszu i powiek. Jest także ekspertem w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. Wykonuje terapię redukcji zmarszczek Botoks em, kwasem hialuronowym oraz hydroksyapatytem wapnia. W jego gabinecie możecie też poddać się kuracji usuwania nagromadzonej punktowo tkanki tłuszczowej i cellulitu metodą lipolizy iniekcyjnej.Klinika Chirurgii Klasycznej i Estetycznej Lancet... (botulina)

Dr n. med. Piotr Pietruski

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 1.000 zł
Proces nostryfikacji dyplomu w Stanach Zjednoczonych nie tylko otworzył przede mną możliwości staży niedostępnych dla innych. Pozwolił mi również zrozumieć zachodni model chirurgii plastycznej który oparty jest na trzech następujących filarach: chirurgii, edukacji, oraz działalności naukowo-badawczej. Tylko poprzez jednoczesny rozwój we wszystkich trzech sferach można osiągnąć doskonałość na polu chirurgii plastycznej. To też staram się czynić... (toksyna botulinowa)

ClinicForYou

(2) 100% poleca
Wrocław
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 222 zł
ClinicForYou oferuje światowej jakości opiekę medyczną zgodną z standardami jakości o bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Współpracujemy tylko z doświadczonymi oraz wykwalifikowanymi chirurgami oraz lekarzami. Wszyscy specjaliści korzystają z najnowszych metod leczenia, podążając za nowoczesnymi technologiami. Wszystkie kliniki to nowoczesne placówki, wyposażone w najlepszy sprzęt. Personel ClinicForYou stawia na indywidualne podejście do pacjenta... (botox)

lek. med. Grażyna Żmudzińska

Brak rekomendacji
Olsztyn
Cena od: 400 zł
...i przeciwstarzeniowej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zapewniając w pełni profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez specjalistkę należą ostrzykiwanie toksyną botulinową ( Botoks em), mezoterapia oraz zabiegi laserowe. Te ostatnie wykonywane są przy użyciu precyzyjnych i skutecznych nowoczesnych laserów frakcyjnych. Dodatkowo lek. med. Grażyna Żmudzińska świadczy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa, obejmującego... (botulina)

dr n. med. Konrad Januszek

(1) 100% poleca
4 ośrodki w Józefosław, Warszawa
Dr n. med. Konrad Januszek jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych twarzy. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pracuje w dwóch prywatnych warszawskich klinikach: Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt oraz Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Osuch Clinic. Ceniony ekspert w zakresie mastopeksji. Wykonuje operacje redukcji... (botulina)

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(11) 100% poleca
2 ośrodki w Bydgoszcz, Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (toksyna botulinowa)

Dr Artur Broma

(43) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 600 zł do 1.200 zł
   Doktor Artur Broma posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Na bieżąco doskonali swoje umiejętności z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na specjalistycznych szkoleniach i kursach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Prywatną praktykę prowadzi od kilkunastu lat w Warszawie, a duże doświadczenie oraz uznanie pacjentów stawiają go w gronie najpopularniejszych chirurgów plastycznych w Warszawie.Doktorr... (toksyna botulinowa)

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej

(3) 100% poleca
2 ośrodki w Warszawa
Cena od: 700 zł do 2.000 zł
...jak liposukcja czy plastyka brzucha. W ośrodku wykonywane są także zabiegi dotyczące poprawy wyglądu piersi jak chociażby powiększenie, podniesienie czy rekonstrukcja.  W zakresie medycyny estetycznej oferowane są zabiegi iniekcyjne, jak Botoks, wypełniacze czy mezoterapia, oraz laserowe, których celem jest usunięcie niedoskonałości na skórze. Na uwagę zasługuje też ginekologia estetyczna, w tym wagino i labioplastyka oraz plastyka krocza. Klinika zajmuje się również leczeniem wypadania... (toksyna botulinowa)

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(29) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od: 600 zł do 1.200 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art Medical... (botox)

dr n. med. Michał Chalcarz

(12) 100% poleca
2 ośrodki w Bydgoszcz, Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własną Klinikę Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza. Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu, korekcji powiek... (toksyna botulinowa)

dr n. med. Ewa Żabińska - Czas Kobiety

(6) 100% poleca
Kraków
Cena od: 240 zł do 840 zł
...i wiele innych. W gabinecie Czas Kobiety można poddać się zabiegom takim jak powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek, cosmelan, dermapen, elektrokoagulacja, dermatoskopia, endermologia, korekta nosa kwasem hialuronowym, krioterapia, usuwanie zmarszczek Botoks em, mezoterapia igłowa, peelingi, plexr, radiofrekwencja mikroigłowa i wiele innych.  Doktor Ewa Żabińska jest absolwentką Collegium Medicum UJ w Krakowie, które ukończyła w 1997 roku. Po ukończeniu studiów pracowała przez 10 lat... (jad kiełbasiany)

Dr Anita Tarajkowska - Olejnik

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 800 zł do 2.200 zł
Jestem lekarzem, specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Od wielu lat jestem związana z Kliniką Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Współpracuję również z Lecznicą Melitus, gdzie wykonuję zabiegi medycyny estetycznej.Moją specjalizacją jest leczenie chorób skóry u dzieci i młodzieży, przede wszystkim trądziku młodzieńczego. W swojej praktyce stosuję nowoczesne metody lecznicze oraz pielęgnacyjne... (toksyna botulinowa)

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

Brak rekomendacji
Rzeszów
Cena od: 400 zł do 1.500 zł
Salon Kosmetyki Laserowej to gabinet medycyny estetycznej w Rzeszowie. Zespół Salonu Kosmetyki Laserowej tworzony jest przez lekarzy oraz kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy systematycznie podnoszą swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii.Specjalizujemy się w bezpiecznym i skutecznym usuwaniu niechcianego owłosienia, przebarwień, brodawek, włókniaków oraz zmian naczyniowych. Z myślą... (jad kiełbasiany)

lek. med. Leszek Leszczyński

(7) 100% poleca
3 ośrodki w Legnica, Lubin, Głogów
Cena od: 600 zł do 1.000 zł
Ceny zabiegów podane ceny są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem) w cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem, wizyty pooperacyjne Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa gdzie pracowałem... (jad kiełbasiany)

Say WOW! Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 550 zł
Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala.  Say WOW! od początku swojej... (botulina)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
2 ośrodki w Bydgoszcz, Gdynia
Cena od: 300 zł do 1.500 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (toksyna botulinowa)

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

(15) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

3 ośrodki w Polanica-Zdrój, Wrocław, Opole
Cena od: 700 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, od ponad 20 lat prowadzę prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej – Klinika Wójcicki w Polanicy Zdroju i we Wrocławiu. Chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną zajmuję się nieprzerwanie od 1985 roku. Jestem wykładowcą i nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na stanowisku profesora zwyczajnego, gdzie prowadzę wykłady dla studentów wydziałów lekarskiego... (botox)

botoks: ostatnie rekomendacje

Gabi772446
Gabi772446 . 22 sty 2019
5.0

Usuwanie kurzych łapek botoksem - ocena najwyższa z możliwych