dr Janusz Jaworowski

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Białystok
Cena od: 1.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej. Specjalizuję się w endoskopowym powiększaniu piersi, plastyce piersi, liposukcji VASER lipo, korekcji nosa – rhinoplastyce, abdominoplastyce, mommy makeover, zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową... (botox Białystok)

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

(34) 100% poleca
Białystok
Cena od: 300 zł do 500 zł
Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE znajduje się w Białymstoku i jest jedną z największych placówek tego typu na Podlasiu. Są w niej wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym mastopeksja, abdominoplastyka oraz plastyka okolic twarzy, jak również małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE jest miejscem, w którym możecie kompleksowo zadbać o urodę. Filarem w ofercie... (jad kiełbasiany Białystok)

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

Brak rekomendacji
Białystok
Cena od: 500 zł do 1.300 zł
Dr n. med. Tomasz Konończuk jest specjalistą medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME). Swoich pacjentów przyjmuje w Twojej Klinice w Białymstoku, której jest współzałożycielem i współwłaścicielem. Wraz ze swoim zespołem oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.Dr n. med. Tomasz Konończuk wraz ze swoim zespołem proponuje pacjentom szeroki wachlarz... (toksyna botulinowa Białystok)

lek. med. Cezary Wolfart

Brak rekomendacji
Białystok
Lek. med. Cezary Wolfart jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej. Może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie chirurgii naczyniowej. W obszarze jego zainteresowań znajdują się jednak przede wszystkim kwestie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), skupiającej specjalistów medycyny estetycznej w Polsce. Swoją praktykę lekarską prowadzi... (toksyna botulinowa Białystok)

dr Łukasz Matus

Brak rekomendacji
Białystok
Dr Łukasz Matus jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz lekarzem medycyny estetycznej. Pracuje jako asystent w białostockiej Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. W trakcie swej wieloletniej kariery wykonał kilka tysięcy zabiegów (chirurgia skóry). Stał się dzięki temu lekarzem bardzo doświadczonym i cenionym zarówno przez pacjentów, jak i w gronie innych specjalistów. Jest także członkiem Towarzystwa... (toksyna botulinowa Białystok)

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA

Brak rekomendacji
Białystok
 Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA znajduje się w Białymstoku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz w nieinwazyjnych zabiegach modelujących sylwetkę.Oferta Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA jest zdominowana przez małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Wykwalifikowani specjaliści stosują terapię redukcji zmarszczek wypełniaczami... (toksyna botulinowa Białystok)

lek. med. Natalia Romanowska

Brak rekomendacji
Białystok
Cena od: 250 zł do 1.500 zł
Lek. med. Natallia Romanowska to specjalistka medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), czyli jednej z najbardziej prestiżowej organizacji w branży medycyny estetycznej w Polsce. Od 10 lat praktykuje w Polsce; zawodowo związana z Białymstokiem. Lek. med. Natalia Romanowska specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych, anti-aging i odmładzających. Jej domeną są techniki nieinwazyjne... (botox Białystok)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem pacjentkA Pani dr Nowickiej już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jej pracy, a najlepiej o tym świadczy to jak teraz wyglądam. Wszyscy mi mówią że promienieję a jak spoirzę w lustro to sama do siebie się uśmiecham. Poza tym że ładnie wyglądam to i super się czuję a to tylko i wyłącznie Pani dr zasługa. Pozatym miła i widać że lubi to co robi. Fachowa obsługa konsultacja, nie ma naciągania na niepotrzebne zabiegi. Moja znajoma robiłau Pani dr liposukcje i jest bardzo zadowolona. Srraciła 10 cm w obwodzie,co prawdadługo dochodziła do siebie, ale też zawsze jak mówiła mogła sie zgłosić do pani dr na konsultację . I co ważne konsultacje są za darmo. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr i jestem jej najlepszą wizytówką.

Jestem pacjentka pani dr Magdaleny Nowickiej od 2lat jest przemiłą i wspaniałą osobą jak i najlepszym lekarzem! regularnie robię botox, wypełnianie ust, mezoterapię igłową, depilacje laserową jak i głębokie kwasy. i wyglądam rewelacyjnie! polecam w 100% klinikę!!!