dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(10) 100% poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (toksyna botulinowa Gdańsk)

Dermedica s.c.

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 300 zł
Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.Centrum... (toksyna botulinowa Gdańsk)

Klinika Kurban

(3) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 400 zł
Mieszcząca się w Gdańsku Klinika Kurban oferuje swoim pacjentom usługi z zakresu medycyny oraz stomatologii estetycznej. Dzięki specjalistom, którzy pracują w klinice, nie tylko możliwe jest poprawienie własnego wyglądu, ale także zachowanie naturalności. Estetyka zębów i jamy ustnej idzie tutaj w parze z młodością i urodą, dzięki czemu każdy poczuje się w pełni zadowolony z przebiegu terapii.Gdańska klinika Kurban to miejsce, które koncentruje... (botulina Gdańsk)

Ośrodek Medycyny Estetycznej Kuzniczki

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 450 zł
Zapraszamy do Ośrodka Medycyny Estetycznej Kuźniczki wszystkich Państwa, którzy zdają sobie sprawę jak ogromne znaczenie dla naszego komfortu psychicznego ma nasz wygląd. Pomożemy pozbyć się problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej, obrzęków, cellulitu czy wymodelować sylwetkę. Sprawimy, że ciało i twarz nabiorą młodzieńczego wyglądu i blasku. Do Państwa dyspozycji są lekarze oraz fachowy personel.Ośrodek Medycyny Estetycznej Kużniczki oferuje... (botulina Gdańsk)

Katarzyna PERUCKA

Brak rekomendacji
Gdańsk
Katarzyna Perucka jest wykwalifikowaną fizykoterapeutką, która przyjmuje swoich pacjentów w Małej Klinice w Gdańsku. Placówka ta zajmuje się między innymi rehabilitacją, udziela konsultacji lekarskich w szerokim zakresie specjalizacji, a także wykonuje zabiegi medycyny estetycznej.Mgr Katarzyna Perucka prowadzi kompleksową fizjoterapię dla pacjentów, którzy mają problemy z poruszaniem się. Poleca im także zdrowotne masaże, a także specjalistyczny... (botulina Gdańsk)

Gdańska Klinika Urody

Brak rekomendacji
Gdańsk
Gdańska Klinika Urody to miejsce dla osób, które są zainteresowane poddaniu się zabiegom medycyny estetycznej i profesjonalnej kosmetologii. Jak sama nazwa wskazuje, ośrodek zlokalizowany jest w Gdańsku, na obszarze Starego Miasta.Gdańska Klinika Urody specjalizuje się w zabiegach anti-aging. Zespół ekspertów kliniki z powodzeniem likwiduje wszelkie oznaki starzenia oraz niedoskonałości na twarzy i ciele, posiłkując się najnowocześniejszymi... (botulina Gdańsk)

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna

(5) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 450 zł
 Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna, znana też jako Klinika Dobosz, to rodzinna placówka działająca w Gdańsku od 2001 roku. Zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny oferuje wysokospecjalistyczną opiekę medyczną także w zakresie medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się działalności Kliniki Dobosz. Lekarze pracujący w placówce wykonują szeroki zakres zabiegów estetycznych twarzy i ciała... (jad kiełbasiany Gdańsk)

Dermis - Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej

Brak rekomendacji
Gdańsk
Dermis to Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej, który oferuje pacjentom z Gdańska i okolic diagnostykę oraz leczenie chorób skóry. Wśród najczęściej rozwiązywanych przez nich problemów znalazły się między innymi zmiany skórne, które mogą być usuwane różnymi metodami, w tym chirurgicznymi i laserowymi. W Dermis odbywają się także konsultacje dermatologiczne dla dzieci.Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej Dermis... (botox Gdańsk)

Epi-Centrum

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
EPI-CENTRUM Laser Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej znajdująca się w Gdańsku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz terapiach modelowania sylwetki. W jej ofercie znajdziecie też makijaż permanentny. EPI-CENTRUM Laser Clinic jest miejscem stworzonym dla osób, które chcą poddać się małoinwazyjnym zabiegom odmładzającym. Wykwalifikowani lekarze stosują nowoczesne metody przeciwstarzeniowe... (botox Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100% poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (toksyna botulinowa Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 500 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (jad kiełbasiany Gdańsk)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam ja u dr.Baczewskiej miałam wykonywaną mezoterapię igłowa ,która polega na ostrzykiwani skóry substancja z dodatkiem kwasu hialuronowego ,korzystałam także z botoxu ponieważ dokuczały mi zmarszczki w okuł oczu.Jestem bardzo zadowolona z obu zabiegów,a doktor Baczewska to przemiła osoba,która odpowie na wszystkie pytania i w zależności od problemu zawsze znajdzie jakieś dobre rozwiązanie.Gabinet posiada bogata ofertę zabiegową.Polecam nie tylko Pania Z TRÓJMIASTA.Pozdrawiam

Doskonale wykonany zabieg, zaplanowane kolejne ale dopiero jesienią, jestem zadowolona i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Twarz wygląda młodziej, nadal ,,walczę" z odruchem marszczenia czoła /mars/, no i nie wyglądam ,,smutno".Bardzo fachowy, kompetentny i cierpliwy - dr Toboła. JK

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Botoks Gdańsk. Gdzie w Gdańsku wykonam zabieg z wykorzystaniem botoksu? Toksyna botulinowa typu A, popularnie zwany botoksem, powoduje rozluźnienie mięśni, przez co spłycają się zmarszczki mimiczne, głównie w górnej części twarzy. W Gdańsku na zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoksu możecie udać się na przykład do dra Pawła Szychty lub Kliniki Kurban.
  • Botoks Gdynia. Kto w Gdyni i okolicach wykonuje botoks? Botoks to zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Zaleca się udanie na zabieg do lekarza, specjalisty medycyny estetycznej, aby uniknąć skutków ubocznych. Możesz udać się na przykład do dr Jacka Toboły czy Clinica Cosmetologica.
    1. Ile kosztuje zabieg z wykorzystaniem botoksu w Trójmieście i okolicach? W Trójmieście ponad 20 specjalistów i gabinetów medycyny estetycznej oferuje zabiegi z wykorzystaniem botoksu. Cena zależy od ostrzykiwanego obszaru; najniższa cena w tym regionie to 300-400 zł za 1 sesję.