BOTOX® Hajnówka

Znajdź specjalistę na zabieg z użycien toksyny botulinowej (BOTOX®) Hajnówka

Dzięki toksynie botulinowej (botox) możliwe jest usunięcie zmarszczek mimicznych (takich jak „kurze łapki“, „lwie zmarszczki“, zmarszczki poziome czoła). Toksyna botulinowa blokuje przekazywanie impulsów nerwowych, dzięki czemu mięśnie się rozluźniają, skóra staje się gładsza, a zmarszczki na twarzy mniej widoczne. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej mogą pomóc również osobom, które zmagają się z bruksizmem lub przerostem mięśni żwaczy. Wybieraj spośród 1 lekarzy i 0 klinik. Na temat zabiegu BOTOX® Hajnówka znajdziesz u nas 0 opinii, niestety na razie nikt nie podał ceny zabiegu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w podjęciu decyzji.

Te strony zawierają informacje skierowane do użytkowników z wybranych regionów. W celu pełnego wykorzystania możliwości portalu prosimy o wybór województwa:

zmienić region
    Nie chcę wybierać województwa
Nazwisko, Specjalizacja, Miasto Opinie pacjentów Zdjęcia przed/po Przedział cenowy dla zabiegów Konsultacja
dr n. med. Andrzej Popow

Chirurgia Ogólna
Hajnówka
28 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia

600 zł – ? zł

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

 52 km  Białystok
Odpowiada w : 91%, < 1 dnia

4.8

26 doświadczeń pacjentów

300 zł – 500 zł

Od Pani Doktor można się uzależnić:) Jest osobą nie tylko bardzo fachową, ale też niezmiernie ciepłą. Specjalistów jest wielu, ale osób tak życzliwych i miłych niestety mniej:) Korzystałam, korzystam i korzystac z pewnością będę:) Kilka słów o... Więcej 

dr Janusz Jaworowski

Chirurgia Plastyczna
 178 km  Warszawa, Białystok
Odpowiada w : 97%, < 1 dnia

5.0

22 doświadczeń pacjentów

1 000 zł – ? zł

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

 51 km  Białystok, Bielsk Podlaski
5 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia

500 zł – 1 300 zł

lek. med. Cezary Wolfart

Chirurgia Ogólna
 48 km  Białystok

dr Łukasz Matus

 51 km  Białystok

dr n. med. Andrzej Popow

Hajnówka

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

 52 km Białystok

dr Janusz Jaworowski

 178 km Warszawa, Białystok

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

 51 km Białystok, Bielsk Podlaski

Najpopularniejsze preparaty z toksyną botulinową to Botox, Dysport, Vistabel, Bocouture i Azzalure

Botoks stosują dermatolodzy, chirurdzy plastycy i specjaliści medycyny estetycznej, w celu odmłodzenia twarzy oraz spowolnienia procesów starzenia się skóry. W celu usunięcia zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej lekarze stosują preparaty takie jak: Botox, Azzalure, Vistabel, Bocouture czy też Dysport.

Specjaliści wykonujący zabiegi z użyciem botoksu Hajnówka

Twarz jest Twoją wizytówką. Zabieg z użyciem botoksu pomoże pozbyć się zmarszczek mimicznych takich jak: kurze łapki, zmarszczki palacza, zmarszczki na czole, lwia zmarszczka i in. Przed wyborem specjalisty, u którego poddasz się zabiegowi obejrzyj zdjęcia przed i po aplikacji botoksu i przeczytaj opinie pacjentów. Jeśli poddasz się zabiegowi usuwania zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej u doświadczonego lekarza nie stracisz swojej naturalnej mimiki.

Gdzie poddać się zabiegowi usuwanie zmarszczek z wykorzystaniem botoksu Hajnówka

Zabiegi z użyciem botoksu mogą wykonywać jedynie lekarze. Toksyna botulinowa jest wykorzystywana w medycynie estetycznej, a także w okulistyce i neurologii. Pełne efekty zabiegu są widoczne po dwóch tygodniach, a utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. By uniknąć działań niepożądanych po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza. Jeśli mieszkasz w okolicy Hajnówka, wybierz specjalistę, który wykonuje zabiegi z użyciem botoksu w Hajnówka.