Centrum Medyczne Laser-Med

Brak rekomendacji
Kędzierzyn-Koźle
LASER-MED jest jednym z najnowocześniejszych centr medycyny estetycznej w Bydgoszczy. Powstało z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów obsługi dla pacjentów, którym zależy na zdrowiu i pięknu skóry.Portfolio zabiegów wykonywanych w Centrum Medycznym LASER-MED jest bardzo szerokie. Trzon oferty stanowią zabiegi wykonywane przy pomocy technologii laserowej. Są nimi między innymi depilacja laserowa, usuwanie rozstępów, fotoodmładzanie oraz... (botulina Kędzierzyn-Koźle)

Dr n.med. Agnieszka Ledniowska

(49) 100% poleca
Kędzierzyn-Koźle
Cena od: 300 zł do 500 zł
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska to renomowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Wyróżniona jako Najlepszy Lekarz Medycyny Estetycznej, otrzymała tytuł Mistrzyni Urody (Kraków, 2018).Specjalizuje się w zabiegach szeroko pojętej medycyny estetycznej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dotychczas przeprowadziła ponad skutecznych 2500 zabiegów. Ponadto pracuje również nad farmaceutykami, które są wprowadzane na rynek detaliczny i dopuszczane... (botulina Kędzierzyn-Koźle)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Moja żona wysłała mnie do pani Doktor na zabieg bo wyglądam staro. Chciała abym usunął zmarszczki na czole. Nie byłem przekonywany do tego typu zabiegów ale pod siłą przymusu się zdecydowałem. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Efekt bardzo mi się podoba. Polecam panią doktor.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu botoxem u pani doktor. Zabieg przebiegł szybko i nieboleśnie, wszystko wyklumaczone i wykonane profesjonalnie. Otrzymałam kartę postępowania po zabiegu wiec w domu się nie stresowałam. Polecam Panią doktor.