lek.med Zbigniew Gołofit

Brak opinii
Koszalin
Lek. med. Zbigniew Gołofit jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu żylaków oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Należy do czterech prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa... (jad kiełbasiany Koszalin)

lek. med. Maria Luśnia – Kondaszewska, Gabinet Dermatologii Ogólnej Laserowej i Estetycznej

(2) 100 % poleca
Koszalin
Lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska jest lekarzem dermatologiem wenerologiem. Od wielu lat zajmuje się dermatologią estetyczną. Jest członkinią kilku towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Jest również członkinią-założycielką Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Na co dzień prowadzi... (botulina Koszalin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Rekomenduję panią dr Agnieszkę, która z pełną odpowiedzialnością zajęła się wyleczeniem mnie z nadpotliwości przy pomocy toksyny botulinowej. To niesamowite, ale po pierwszym zabiegu widziałam już widoczna różnicę. Od trzech miesięcy nastąpiło zahamowanie pocenia. Pocenie było dla mnie bardzo krępujące, ale na szczęście pani Agnieszka okazała się moim wybawieniem. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na ten zabieg. Jestem po wrażeniem i bardzo, ale to bardzo Pani dziękuję. Świetny gabinet!

Regularnie korzystam z BOTOX u dr Macieja Krajewskiego. Doktor naprawdę ma do tego "rękę i oko", bo wyglądam naturalnie, nie jakbym miała kamienną twarz. Do tego jest bardzo miły i fachowo podchodzi do pacjenta.