lek. med. Leszek Leszczyński

(7) 100% poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w Dolnośląskie
Cena od: 600 zł do 1.000 zł
Ceny zabiegów podane ceny są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem) w cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem, wizyty pooperacyjne Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa gdzie pracowałem... (botox Legnica)

Klinika Wiatroszak - ESTmedica

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 450 zł do 1.100 zł
Wrocławska Klinika Wiatroszak – Estmedica we Wrocławiu od początku działalności stawia na nowoczesne, w pełni profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i stomatologii.Wśród oferowanych przez klinikę Estmedica operacji plastycznych znajdują się zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekcja nosa i uszu, plastyka powiek oraz ogólny lifting... (jad kiełbasiany Legnica)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Profesionalnie botox
Anonymous50395

witam mam bardzo dobre wrazenie po wizycie u pana doktora,chociaz robilam tylko botox,to jestem z niego bardzo zadowolona bo byl zrobiony profesjonalnie,dla mnie to byl juz kolejny botox w moim zyciu,ale te poprzednie to partactwo ze strony innych lekarzy,takze polecam wszystkim dr.Kępe pozdrawiam

Pani Kupczyńska jako lekarz wzbudza duże poczucie bezpieczeństwa. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić za i przeciw różnych form terapii i dobrać odpowiednią. Bardzo szczerze i chętnie odpowiada na pytania. Świetnie potrafi poradzić sobie z pacjentami, którzy obawiają się igieł ;)