dr Marcin Wilczyński

Brak rekomendacji
Zielona Góra
Cena od: 450 zł do 950 zł
Doktor Marcin Wilczyński - specjalista chirurgii ogólnej, flebolog, lekarz medycyny estetycznejDoktor Wilczyński w ofercie swojego gabinetu ma szeroki wahlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zajmuje się również leczeniem zmian naczyniowych i żylaków. Do obszarów szczególnego zainteresowania doktora należy okolica oka, jego pacjenci mogą liczyć na zastosowanie nowoczesnych i autorskich zabiegów takich jak endolifting powiek i korekcja powiek... (jad kiełbasiany Międzyzdroje)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam, 30.04 mialam zabieg botoksu w zwacze,gdyz odczuwam ciagle napiecie w okolicy zuchwy.Jednak prawie natychmiast po zabiegu do teraz dokucza mi uporczywy bol glowy,ktorego wczesniej nie mialam,poza tym nasilily sie dolegliwosci przez ktore poddalam sie zabiegowi.Czy mam sie czym martwic?

Serdecznie polecam dr Anne Butowską mam 42 lata żona mi ją poleciła, gdyż sama także chodzi do niej na botox i jestem bardzo zadowolony. Korzystałem z wielu specjalistów jednakże w mojej branży liczy się także dyskrecja, a to mi zapewniła dr Butowska. Ładny gabinet, miła obsługa (szczególnie w recepcji). jeszcze raz polecam każdemu. pozdrawiam Bartosz