lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(49) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 380 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (jad kiełbasiany Tarnów)

lek. med. estetycznej dr Elżbieta Kielawa

(1) 100% poleca
Tuchów
Cena od: 300 zł
Lek. med. Elżbieta Kielawa jest specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej. Jej prawdziwą pasją jest także medycyna estetyczna. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pacjentów przyjmuje we własnym gabinecie medycyny rodzinnej i estetycznej Med&Beauty Center w Tuchowie.Ceniona ekspertka w zakresie zabiegów... (botulina Tarnów)

Dermestetica - lek. med. Anna Bułat

(1) 100% poleca
Tarnów
Cena od: 300 zł do 400 zł
lek. med. Anna Bułat, spec. dermatolog-wenerolog, kosmetolog swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Dermestetica w Tarnowie.W gabinecie możecie Państwo uzyskać  poradę lekarską dotyczącą schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałosci, a także  powstrzymać oznaki starzenia.Przy pomocy  nowoczesnego sprzętu, doborze najnowszych technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym  zabiegom, możecie Państwo liczyć na uzyskanie maksymalych... (botox Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Ocena najwyższa z możliwych. Zdecydowałam się w końcu na wyeliminowanie kurzych łapek i teraz żałuję że tak późno. Pan doktor godny zaufania, profesjonalny, wszystko dokładnie wytłumaczył, przedstawił- jak będzie wygadał zabieg, na co pomoże a na co nie, jaki preparat, ile, co można po zabiegu a czego nie wolno etc. Jako że byłam pierwszy raz miałam też dodatkowe pytania które nie zostały bez odpowiedzi. Sam zabieg jak dla mnie bezbolesny ( miałam 3 wkłucia/ stronę) bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Efekt zauważyłam już po kilku dniach - moje straszne "kurze łapy" po prostu zniknęły. I nie są w stanie mi się pojawić nawet gdy się śmieję czy mrużę oczy. Podsumowując- na pewno zostaję stałą pacjentką Pana doktora i wszystkim serdecznie Go polecam. Bardzo fajnie że jest możliwość skorzystania z usług Pana doktora w Jaworznie (akurat tutaj mieszkam), ale nie widziałabym problemu pojechać na wizytę gdzieś nawet sporo dalej ponieważ naprawdę warto.

To niesamowite ze kilkuminutowy zabieg ( botox i lifting rozpuszczalnymi nićmi ) moze tak odmłodzić twarz ! Wspaniałe uczucie ! Pani dr Jasiewicz to majstersztyk w swojej profesji ! Doradzi poleci i wykona absolutnie profesjonalnie , przy tym odbywa sie to w sterylnym gabinecie z przepięknym widokiem i przemiła pomocą pan asystentek . Gabinet pani dr Jasiewicz bedzie na pewno stałym miejscem moich odwiedzin podczas pobytu w Krakowie , życzę sukcesów w Nowym Roku i serdecznie pozdrawiam !