• 26 odpowiedzi
 • 7 Lubię to

dr Cezary Szary

Radiologia i diagnostyka obrazowa Warszawa  |  Radiologia interwencyjna Warszawa
Radiologia i diagnostyka obrazowa Warszawa  |  Radiologia interwencyjna Warszawa
Klinika Flebologii
SILVER BADGE
 • 100% < 1 dnia 6
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (3)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr Cezary Szary? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów dr Cezary Szary

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - dr Cezary Szary - Radiologia i diagnostyka obrazowa Warszawa  |  Radiologia interwencyjna Warszawa

Motto:

Małoinwazyjne usuwanie żylaków i drobnych zmian naczyniowych

CzłonkostwoCzłonkostwo:

 • PTF - Polskie Towarzystwo Flebologiczne

O mnie

Lek. med. Cezary Szary jest radiologiem i flebologiem. Zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem chorób układu żylnego. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), International Union of Angiology – IUA (pol. Międzynarodowy Związek Angiologii), European Society of Radiology – ESR (pol. Europejskiego Towarzystwa Radiologii) oraz Radiological Society of North America – RSNA (pol. Radiologiczne Towarzystwo Ameryki Północnej). Zawodowo jest związany z warszawską Kliniką Flebologii, której jest współzałożycielem.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Niekwestionowany ekspert w zakresie małoinwazyjnych metod leczenia schorzeń żył. Jako pierwszy lekarz w Polsce stosował technikę klejenia wewnątrznaczyniowego systemami VenaSeal, VenaBlock oraz VariClose. Jest także specjalistą w zakresie wszystkich technik skleroterapii (mikroskleroterapia, echoskleroterapia igłowa, echoskleroterapia cewnikowa wspomagana aspiracją i tumescencją, obliteracja mechano-chemiczna). Stosuje też embolizacje wewnątrzżylne w leczeniu naczyń obwodowych oraz żylaków krocza i sromu.

Filozofia zawodowa

 

Nasz gabinet/klinika

Klinika Flebologii to nowoczesna placówka znajdująca się w samym sercu Warszawy. Doświadczona kadra przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie wszystkich chorób żył. Specjalnością kliniki są zabiegi małoinwazyjne, pozwalające przyspieszyć okres rekonwalescencji oraz redukujące dyskomfort pacjenta. Wśród najbardziej popularnych metod, po które sięgają lekarze zatrudnieni w placówce, można wymienić klejenie żylaków systemami VenaSeal, VenaBlock oraz VariClose, a także skleroterapię.

W klinice leczy się nie tylko żylaki kończyn dolnych, ale także niewydolność żylną miednicy czy malformacje żylne. Wykwalifikowana kadra niesie również pomoc pacjentom borykającym się z zakrzepicą oraz zespołem pozakrzepowym. W ofercie kliniki znajdują się zabiegi pozwalające pozbyć się hemoroidów, żylaków powrózka nasiennego oraz żylaków okolic intymnych.

Bezpieczeństwo i znakomite efekty zabiegów zapewnia nowoczesny i zaawansowany technologiczne sprzęt. Klinika Flebologii dysponuje własną salą operacyjną. Większość zabiegów jest przeprowadzanych w ramach chirurgii jednego dnia. Pacjenci, podlegający dłuższej hospitalizacji, mają z kolei do dyspozycji komfortowe pokoje. Nad ich dobrym samopoczuciem czuwa doskonale wykształcony i empatyczny personel medyczny.

Wykształcenie i doświadczenie

Lek. med. Cezary Szary jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). W 2006 roku ukończył studia z wyróżnieniem. Po studiach rozpoczął specjalizację z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, którą realizował w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Następnie pełnił funkcję starszego asystenta w Zakładzie Radiologii tamtejszej placówki.

Wśród jego największych zainteresowań zawodowych od wielu lat pozostają schorzenia układu żylnego. Z tego względu od wielu lat specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu flebologii. Jest także cenionym diagnostą. O kilku lat szkoli lekarzy w zakresie diagnostyki dopplerowskiej. Mimo szerokiej wiedzy nieustannie doskonali swoje umiejętności. Uczestniczy w szkoleniach organizowanych w Polsce i na świecie, dzięki którym aktualizuje wiedzę z zakresu nowoczesnych technik zabiegowych. Chętnie bierze udział w sympozjach naukowych oraz konferencjach pozwalających mu być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami flebologii.

Konsultacje

Adres e-mail:

rejestracja@klinikaflebologii.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek: 8:00-20:00

Sobota: 8:00-16:00

Media społecznościowe:

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Leczenie żylaków w zależności od typu... Z 220 zł Do 7 000 zł
   Klejenie żylaków VenaSeal cena obejmuje zabieg... Z 7 000 zł
   Laserowe leczenie żylaków EVLA cena obejmuje laser,... Z 4 000 zł Do 4 000 zł
   Leczenie żylaków okolic intymnych Z 600 zł Do 11 000 zł
   Skleroterapia żylaków wszystkie warianty metody Z 220 zł Do 2 000 zł
   Laserowe usuwanie żylaków ELVeS cena obejmuje laser,... Z 4 000 zł Do 4 000 zł
   Miniflebektomia Z 2 000 zł Do 3 000 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Leczenie żylaków okolic intymnych
21.02.2019

Żylaki okolic intymnych Jak powstają żylaki okolic intymnych? Jak wygląda diagnostyka tego problemu? Jak wygląda leczenie? ...

Artykuły

Klejenie żylaków VenaSeal
26.01.2015

Klejenie żylaków VenaSeal to najnowsza na świecie procedura leczenia niewydolności żylnej, dzięki której możemy zamykać różnego...

Laserowe usuwanie żylaków EVLT
26.01.2015

Laserowe zamykanie żylaków metodą EVLT jest obecnie standardem leczenia niewydolności żylnej. Niewydolny pień żylny jest...

Laserowe usuwanie żylaków ELVeS
26.01.2015

ELVeS® (endo laser venous system) - jedna z najnowocześniejszych na świecie technologii laserowego zamykania żylaków drogą...

Kontakt z nami

Adresy

Radiologia i diagnostyka obrazowa Warszawa  |  Radiologia interwencyjna Warszawa
Adres
Wawelska 5
II piętro Centrum Medycyny Sportowej (bezpłatny wjazd od ul. Rokitnickiej)
02-034 Warszawa
Ochota
Polska

Radiologia i diagnostyka obrazowa Warszawa  |  Radiologia interwencyjna Warszawa
Adres
Aleja Rzeczypospolitej 5
Szpital MEDICOVER (dzielnica Wilanow)
02-972 Warszawa
Wilanów
Polska

 • 100% < 1 dnia 6
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów