Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 12 odpowiedzi

Chirurgica Plastica - Specjalistyczny Gabinet Lekarski

Chirurgica Plastica - Specjalistyczny Gabinet Lekarski
BRONZE BADGE

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Chirurgica Plastica - Specjalistyczny Gabinet Lekarski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - Chirurgica Plastica - Specjalistyczny Gabinet Lekarski

O nas

Specjalistyczny Gabinet Lekarski "CHIRURGICA PLASTICA" działa od 1991 roku. Właścicielem gabinetu jest dr n. med. Wojciech J. Chiciak, który współpracował jako konsultant do spraw chirurgii plastycznej z kilkoma prywatnymi klinikami i szpitalami w Poznaniu. Początkowo działalność Gabinetu obejmowała zarówno chirurgię rekonstrukcyjną jak i estetyczną, obecnie skupia się przede wszytskim na tej ostatniej. Gabinet Lekarski "Chirurgica Plastica" współpracuje z prywatną kliniką chirurgiczną "Centrum Medyczne Św. Jerzego" w Poznaniu oraz z lecznicą CERTUS. 

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Klinika specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej, zarówno tych rekonstrukcyjnych jaki i estetycznych, wśród nich wymienić można operacje korekcyjne piersi (powiększenie, zmniejszenie, podniesienie), korekcja powiek górnych i dolnych, operacje małżowin usznych, operacje nosa i przegrody nosowej, operacje wiotkich powłok brzusznych, liposukcję, ginekomastię, implantację protez jądra, korekcje blizn, usuwanie guzków, chirurgiczne powiększanie ust, operacje stulejki, operacje wiotkich ramion, labioplastykę. 

Nasza klinika

Chirurgica Plastica współpracuje z "Centrum Medycznym Św. Jerzego" w Poznaniu, które jest średniej wielkości kliniką, gdzie z części recepcyjnej przechodzi się bezpośrednio do gabinetów lekarskich. Część kliniczna ośrodka posiada dwie klimatyzowane i przestronne sale operacyjne, oraz komfortowe pokoje, które wyposażone są we własne węzły sanitarne. Dzięki czemu leczenie i rekonwalescencja pacjentów odbywają się w wygodnych i pozbawionych stresu warunkach. Klinika wyposażona jest również w sprzęt diagnostyczny i instrumentarium operacyjne, a także posiada własne laboratorium analityczne.

Historia kliniki

Klinika powstała w roku 1991, jej założycielem jest dr n. med. Wojciech Chiciak , który przez 9 lat pracował w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdrój i jest pierwszym uczniem prof. dr hab. med. h.c. Kazimierza Kobusa. Doktor Chiciak jest również jednym ze współzałożycieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Konsultacje

Pacjenci mogą umówić się na konsultacje i zabiegi do doktora Chciaka korzystając z formularza kontaktowego bądź telefonicznie. 

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)
   Miniabdominoplastyka
BOTOX®
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Ginekomastia
Korekcja nosa (Operacja nosa)
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
   Plastyka powiek dolnych
   Plastyka powiek górnych
Korekcja uszu (Otoplastyka)
Liposukcja (odsysanie tłuszczu)
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja)
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Peeling chemiczny
Powiększanie piersi (Augmentacja)
Wypełnianie zmarszczek
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu
Zmniejszenie piersi

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Osiedle E. Raczyńskiego 15/7
62 020 Swarzędz
Polska