Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Legionowa 3, Białystok, Podlaskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA
Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA
Brak opinii

Informacje

  • 1027 wizyt na profilu

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA znajduje się w Białymstoku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz w nieinwazyjnych zabiegach modelujących sylwetkę.

Oferta Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA jest zdominowana przez małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Wykwalifikowani specjaliści stosują terapię redukcji zmarszczek wypełniaczami oraz nićmi hialuronowymi. Toksynę botulinową wykorzystują także do leczenia nadpotliwości, a kwas hialuronowy do powiększania oraz korekcji kształtu ust. Udając się do kliniki, możecie również poddać się zabiegowi mezoterapii igłowej preparatem na bazie osocza bogatopłytkowego.

W ofercie gabinetu znajdziecie szereg nieinwazyjnych zabiegów na twarz, w tym lifting twarzy HIFU Ulthera albo terapię odmładzającą z wykorzystaniem fal radiowych. Doświadczeni eksperci w zakresie kosmetologii wykonują zabiegi regeneracji i rewitalizacji cery z wykorzystaniem krioterapii oraz urządzenia Futura Pro bazującego na mikroprądach, biostymulacji i ultradźwiękach. W gabinecie poddacie się także oczyszczaniu cery metodą mikrodermabrazji diamentowej lub peelingów chemicznych. Nie brakuje zabiegów przeprowadzanych przy użyciu renomowanych preparatów kosmetycznych pozwalających na odżywienie i nawilżenie cery.

W Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA zadbacie również o piękną sylwetkę. Gabinet dysponuje urządzeniem VelaShape łączącym oddziaływanie promieniowania podczerwonego, biopolarnych fal radiowych oraz masażu podciśnieniowego i mechanicznego, dzięki czemu skutecznie eliminuje nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit. Specjaliści wykonują także zabiegi z użyciem sprzętu LPG Endermolab oraz nieinwazyjną liposukcję Futura Pro. To miejsce, w którym możecie poddać się terapii cellulitu i przywrócić jędrność skóry, korzystając z zabiegów bandażami Arosha. Poza tym w gabinecie możecie wykonać depilację laserową albo poddać się kuracjom trychologicznym.

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA jest wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt pozwalający przeprowadzać innowacyjne, nieinwazyjne lub małoinwazyjne terapie odmładzające. Specjaliści sięgają po certyfikowane preparaty pozwalające bezpiecznie przeprowadzać zabiegi. Dzięki temu, że uważnie wsłuchują się w oczekiwania pacjentów, uzyskują znakomite efekty estetyczne. Do dyspozycji pacjentów są przestronne i ciekawie zaaranżowane wnętrza kliniki. Personel dba, abyście już od progu mogli poczuć panującą tu przyjazną atmosferę.

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA w Białymstoku tworzy zespół znakomitych specjalistów w zakresie medycyny estetycznej. Wiedzę i umiejętności zatrudnionych w niej lekarzy potwierdzają liczne certyfikaty. Kadra bierze udział w szkoleniach i kursach pozwalających doskonalić kwalifikacje. Uczestnicząc w sympozjach naukowych, poznaje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które następnie proponuje pacjentom kliniki.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (19)

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!