Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

dr Małgorzata Kmiecik MK Clinic

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr Małgorzata Kmiecik MK Clinic? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr Małgorzata Kmiecik MK Clinic

O mnie

Lek. Małgorzata Kmiecik jest specjalistką łączącą stomatologię i medycynę estetyczną. Przyjmuje w gabinetach w Trzciance, Międzychodzie, Kórniku i Poznaniu. Słynie z bardzo dobrego podejścia do pacjentów, a jej metody zabiegowe są sprawne i skuteczne. Stale doskonali swoje umiejętności i wiedzę na licznych warsztatach i kursach. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Z zakresu medycyny estetycznej lek. Małgorzata Kmiecik wykonuje szereg popularnych zabiegów. Specjalizuje się w usuwaniu zmarszczek różnymi metodami. Skutecznie radzi sobie przede wszystkim z kurzymi łapkami i lwią zmarszczką. Usuwa także efekt cieni i worków pod oczami. Oprócz tego zajmuje się modelowaniem kości policzkowych z wykorzystaniem najlepszych preparatów. Szczególną pozycję w jej zawodowym portfolio zajmuje nadpotliwość, z którą z powodzeniem radzi sobie w każdym stadium tej choroby. Poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, oferuje komplet działań stomatologicznych, wraz z kompleksową odbudową zęba i ujednoliceniem koloru uzębienia.

Filozofia zawodowa

Życzliwość i indywidualne traktowanie, to wyznaczniki, którymi w swojej pracy kieruje się dr Małgorzata Kmiecik. Uważa, że na piękny uśmiech i olśniewający wygląd wpływ ma przede wszystkim połączenie wiedzy i doświadczenia lekarza, ze sprzętem i materiałami na jakich pracuje.

Nasz gabinet/klinika

Gabinety MK Clinic w Poznaniu to dwa świetnie wyposażone miejsca, na które składa się gabinet dentystyczny przy ulicy Dąbrowskiego oraz medycyny estetycznej na rogu ulic Słowiańskiej i Pasieka. W drugim z nich przeprowadzane są popularne zabiegi odmładzania, w tym te z użyciem kwasu hialuronowego.

Wykształcenie i doświadczenie

Lek. Małgorzata Kmiecik ukończyła Pomorską Akademię medyczną na Wydziale Stomatologii. Po zakończeniu studiów z kierunkiem dentystycznym, postanowiła dalej rozwijać się w dziedzinie medycyny estetycznej. W tym celu wybrała Studia Podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z kierunkiem Medycyna Estetyczna. Obecnie w trybie stałym bierze udział w szkoleniach i sympozjach, stale zdobywając nowe umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

BOTOX®
Lipoliza iniekcyjna
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
Peeling chemiczny
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Wybielanie zębów
Wypełnianie zmarszczek
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage
   Wolumetria

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Poznań
Polska