Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

REMEDIUM

Stomatologia, Okulistyka, Medycyna Esttyczna

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z REMEDIUM? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - REMEDIUM

O mnie

Remedium jest specjalistyczną kliniką stomatologiczną znajdującą się w Sochaczewie. Placówka świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej. Specjalizuje się również w zabiegach stomatologii estetycznej, protetyce, implantologii oraz ortodoncji.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Inspiracją do założenia kliniki remedium były opinie pacjentów, którzy chcieli kompleksowo i w jednym miejscu zadbać o swój uśmiech. W gabinecie możecie więc nie tylko wyleczyć zęby, ale zadbać o ich piękny wygląd. Doświadczeni specjaliści wykonają dla Was zabiegi wybielania zębów (również tych po leczeniu kanałowym), dopasowując najlepszą metodę usuwania przebarwień. Usuną kamień nazębny oraz osady, wykorzystując metodę piaskowania. To także miejsce, w którym możecie poddać się zabiegom modelowania kształtu zębów za pomocą licówek oraz wypełnień kompozytowych.

Ważne miejsce w ofercie kliniki zajmuje protetyka. Jeżeli chcecie uzupełnić braki w uzębieniu, eksperci idealnie dopasują dla Was korony oraz mosty wykonane z wytrzymałych materiałów. Dopasują ich kolor do odcienia Waszych zębów, uzyskując w ten sposób znakomity efekt estetyczny. W Remedium są też wykonywane zabiegi implantologiczne pozwalające na całkowite odtworzenie jednego lub kilku zębów.

Remedium zatrudnia lekarzy ortodontów. Jeżeli marzycie o pięknych, prostych zębach, w klinice możecie poddać się leczeniu za pomocą aparatów stałych. Do dyspozycji są zarówno klasyczne modele z metalowymi zamkami, jak i aparaty estetyczne – kryształowe i porcelanowe. Specjaliści zakładają aparaty samoligaturujące, które nie wymagają nakładania ligatur, czyli specjalnych gumek odpowiadających za utrzymanie luku aparatu w zamkach.

Nasz gabinet/klinika

Remedium dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem, w tym urządzeniami laserowymi pozwalającymi bezboleśnie leczyć zęby oraz wykonywać zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Klinika jest wyposażona w zaawansowany sprzęt diagnostyczny, w tym aparat marki Kodak Dental Systems pozwalający wykonywać cyfrowe RTG. Przed zabiegiem pacjent jest znieczulany za pomocą urządzenia sterowanego mikroprocesorowo. Istnieje możliwość wykonywania zabiegów stomatologicznych w sedacji podtlenkiem azotu.

Komfort pacjentom gwarantują przestronne, klimatyzowane wnętrza kliniki. W poczekalni możecie obejrzeć telewizję. Do Waszej dyspozycji są także zimne napoje. Z myślą o najmłodszych stworzono kącik dla dzieci. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zmotoryzowani pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnego miejsca parkingowego.

Wykształcenie i doświadczenie

Gabinety stomatologiczne Remedium w Sochaczewie powstały w 2006 roku. Od tego czasu zatrudnieni w nich specjaliści stosują najnowocześniejsze metody z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki oraz ortodoncji.

Kadrę kliniki stanowią znakomici lekarze stomatolodzy. To grono pasjonatów, którzy każdego dnia wymieniają się między sobą swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami oraz nową wiedzą. Bez względu na to, że zyskali wykształcenie na renomowanych uczelniach oraz uczestniczyli w wielu międzynarodowych kursach i szkoleniach, nadal doskonalą swoje umiejętności, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Konsultacje

Adres e-mail:

recepcja@remedium-stomatologia.pl

Godziny:

Poniedziałek-piątek: 8:00-20:00

Sobota: 8:00-14:00

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa
BOTOX®
Dermabrazja
Dermapen - mezoterapia mikroigłowa
Korekta nosa kwasem hialuronowym
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
   Powiększanie ust własnym tłuszczem
Wybielanie zębów
Wypełnianie zmarszczek
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage
   Wolumetria

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Al. 600- lecia 60 E
na wprost Kaufflandu
96 500 Sochaczew
Polska