Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska

Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska Premium

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Ul. Dywizjonu 303 113 lok. 2U, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Pon - Pt 9:00 - 19:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1652388
Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska Premium
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska to specjalistka medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pacjentów przyjmuje w Warszawie, gdzie prowadzi prywatną praktykę lekarską – gabinet medycyny estetycznej Abelia.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2009 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce (m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej SP CSK w Warszawie) i za granicą (w University Hospital of Wales w Cardiff, na Oddziale Chirurgii Transplantacyjnej).

Stale podnosi swoje kwalifikacje i aktualizuje swoją wiedzę, regularnie uczestnicząc w szkoleniach kierunkowych oraz kongresach z zakresu medycyny, dermatologii i ginekologii estetycznej. Jest autorką i współautorką publikacji naukowych, podręczników do chirurgii ogólnej, a także wytycznych Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Prowadzi gabinet medycyny estetycznej Abelia w Warszawie, którego oferta obejmuje głównie nieinwazyjne i małoinwazyjne zabiegi odmładzające i pielęgnacyjne na twarz i ciało. Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska dąży do wydobycia naturalnego piękna pacjenta. Stara się zrozumieć procesy starzenia i skutecznie im zapobiegać. Oferta zabiegowa obejmuje zabiegi na takie jak nici liftingujące, kwas hialuronowy, HIFU, mezoterapia, mikrodermabrazja i inne.

Dr n. med. Katarzynę Szczepanowską wyróżnia wyjątkowe podejście do pacjenta – komfort pacjenta jest dla niej priorytetem, niezależnie od tego, czy jest to pierwsza czy już któraś z kolei wizyta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistka indywidualnie dobiera tok leczenia, biorąc pod uwagę potrzeby pacjenta. Unika nadmiaru zabiegów i nie zaleca niepotrzebnych interwencji. Nie tylko poprawia urodę pacjentów, ale przede wszystkim leczy.

Członkostwo:

  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Filozofia zawodowa:

  • Pomagam zachować Twoje naturalne piękno

Doświadczenie:

  • >10 lat

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • Pon - Pt 9:00 - 19:00

Cena konsultacji:

  • 150 zł

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pani doktor jest profesjonalistką pod każdym względem! Polecam!

Polecam z całego serca! Wspaniała Pani Doktor.

Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 30/05 Wtorek 31/05 Środa 01/06 Czwartek 02/06 Piątek 03/06

Zdjęcia (3)

Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

Dr n. med. Katarzyna Szczepanowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!