Dr med. Piotr Kolczewski Esthegyn

Dr med. Piotr Kolczewski Esthegyn

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kolmed ul. Mazurska 7, Szczecin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Poniedziałki: 15.00 – 19.00 Wtorki: 15.00 – 17.00 Czwartki: 15.00 – 19.00 Piątki: 15.00 – 17.00 Soboty: 10.00 – 12.00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1009106
Dr med. Piotr Kolczewski Esthegyn
Dr med. Piotr Kolczewski Esthegyn
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 1394 wizyty na profilu

Dr n. med. Piotr Kolczewski jest lekarzem ginekologiem specjalizującym się w zakresie ginekologii estetycznej oraz rekonstrukcyjnej dna miednicy. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Międzynarodowego Towarzystwa Uroginekologicznego (International Urogynecological Association - IUGA) oraz Międzynarodowej akademii Chirurgii Miednicy (International Academy of Pelvic Surgery - IAPS). Zawodowo związany ze Szpitalem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Pracuje także we własnej klinice ginekologii estetycznej EstheGyn w Szczecinie.

Ekspert w zakresie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. W swojej klinice wykonuje operacje labioplastyki oraz waginoplastyki. Przeprowadza też plastykę błony dziewiczej oraz zabiegi modelowania krocza zarówno metodą chirurgiczną, jak i przy użyciu lasera.

EstheGyn jest jedną z pierwszych w Polsce klinik specjalizujących się w ginekologii estetycznej. Jest to nowoczesna placówka wyposażona w zaawansowany technologicznie sprzęt. W klinice są wykonywane zabiegi w znieczuleniu miejscowym. Operacje wymagające znieczulenia ogólnego lub podpajęczego są przeprowadzane w Domu Lekarskim w Szczecinie.

Klinika to miejsce zatrudniające wykwalifikowanych ekspertów ginekologii estetycznej. W jej ofercie możecie znaleźć plastykę pochwy (waginoplastyka) oraz operacje plastyczne warg sromowych (labioplastyka i labioredukcja). Specjaliści przeprowadzają także zabiegi redukcji napletka łechtaczki oraz rekonstrukcji błony dziewiczej. W EstheGyn wykonacie też liposukcję wzgórka łonowego.

Klinika dysponuje nowoczesnymi laserami frakcyjnymi CO2 stosowanymi w małoinwazyjnych zabiegach rewitalizacji pochwy, które poprawiają napięcie tkanek narządów płciowych. W gabinecie możecie także poddać się laserowej terapii nietrzymania moczu dającej długotrwałe efekty i skracającej do minimum czas rekonwalescencji po zabiegu.

Dr n. med. Piotr Kolczewski ukończył Pomorską Akademię Medyczną. W 1991 roku odbył w niej staż podyplomowy. Pracował również jako asystent w tamtejszym Zakładzie Patomorfologii. W 1998 roku uzyskał specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa. Zdał egzamin specjalizacyjny z wyróżnieniem, za co otrzymał nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej.

W 2005 roku obronił rozprawę doktorską. Rok wcześniej podjął pracę jako asystent, a następnie został zastępcą ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. W latach 2010-2013 piastował funkcję ordynatora w tymże szpitalu. W 2014 roku został zatrudniony na stanowisku asystenta w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracował między innymi w prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Szczecinie. Obecnie przyjmuje pacjentki we własnej Klinice Ginekologii Estetycznej EstheGyn w Szczecinie.

Uczestnik wielu prestiżowych kursów i szkoleń organizowanych na całym świecie, między innymi w Berlinie, Rotterdamie, Hadze, Sztokholmie czy Toronto. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i sympozjach naukowych, gdzie często występuje w roli szkoleniowca lub wykładowcy. Autor publikacji z zakresu medycyny estetycznej i uroginekologii.

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
 • International Academy of Pelvic Surgery - IAPS
 • Międzynarodowe Towarzystwo Uroginekologiczne

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Zabiegi:

 • POWIĘKSZANIE PUNKTU G, O-SHOT z użyciem fibryny bogatopłytkowej lub osocza bogatopłytkowego, WYPEŁNIENIE ZACIĄGNIĘTEJ I/LUB BOLESNEJ BLIZNY PO NACIĘCIU KROCZA, POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH, Zabieg zwężający wejście do pochwy wykonywany w znieczuleniu miejscowym, Vaginal narrover/Nici APTOS, PRZECIĘCIE BŁONY DZIEWICZEJ LUB ZWĘŻENIA W PRZEDSIONKU POCHWY, OBKURCZANIE POCHWY, HIFU, REWITALIZACJA POCHWY LVR, NICI LIFTINGUJĄCE SROMU APTOS, PEŁNY LIFTING SKÓRY SROMU HIFU + LASER CO2, PROTOKÓŁ N-ROSE – RF SECTUM I KWAS HIALURONOWY NEUVIA INTENSE ROSE (REWITALIZACJA SROMU I POCHWY), RADIOFREKWENCJA, WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • Poniedziałki: 15.00 – 19.00 Wtorki: 15.00 – 17.00 Czwartki: 15.00 – 19.00 Piątki: 15.00 – 17.00 Soboty: 10.00 – 12.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • Badanie ginekologiczne 250 zł Konsultacja ginekologiczna w sobotę 400 zł

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Profesjonalista, można zaufać bez obaw ze coś pójdzie nie tak. Polecam!

Dr med. Piotr Kolczewski Esthegyn udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Plastyka warg sromowych - Szczecin, dr Kolczewski
Jestem pacjentką dr Kolczewskiego, miałam dwa razy operację. Pierwsza to **labioplastyka i G-shot** i po pół roku **liposukcję wzgórka łonowego z modelowaniem warg sromowych większych**. Jestem zadowolona, polecam i dziekuję.

Zdjęcia (20)

Dr med. Piotr Kolczewski Esthegyn udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (3)

Cena ostateczna zabiegu
Odpowiedź specjalisty · 30 gru 2011

Dzień Dobry

Wykonujemy pełny zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w tym powiększanie warg sromowych większych tłuszczem autologicznym czyli własnym pacjentki pobranym z brzucha jak również tzw wypełniaczami np Makrolane.Podawanie...

Czytaj więcej
Dr med. Piotr Kolczewski Esthegyn udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!