ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej

ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Ułańska 21, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Godziny pracy: pn, wt, pt: 10-18 śr, czw: 11-19
ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej
ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 487 wizyt na profilu

Centrum Medycyny Estetycznej Estime znajduje się w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających, rewitalizujących i upiększających. Działa na dwóch płaszczyznach: medycyny estetycznej twarzy i ciała oraz stomatologii.

Centrum Medycyny Estetycznej Estime jest miejscem, które działa wielopłaszczyznowo w celu odmłodzenia i przywrócenia piękna swoim pacjentom. Jedną z głównych płaszczyzn ich działania jest medycyna estetyczna, w ramach których wykonują mało inwazyjne zabiegi anti-aging. Wśród nich na uwagę zasługuje wypełnianie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego oraz mezoterapia igłowa, która może być stosowana do odmładzania twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Oprócz tego, Centrum Medycyny Estetycznej Estime specjalizuje się w zabiegach laserowych. Można tutaj wyróżnić laserowe odmładzanie, które jest skutecznym sposobem kompleksowej walki z efektami procesów starzenia. W ramach laseroterapii usuwane są także przebarwienia i zmiany skórne, jak również blizny czy rozstępy.

Ważna dziedzina działalności Estime to modelowanie twarzy i sylwetki. Dzięki zabiegom wypełniania ust, można dokonać korekcji ich kształtu i wielkości. Estime oferuje także plastykę powiek. W Centrum Medycznym jest ponadto dostępne modelowanie piersi oraz usuwanie cellulitu i tłuszczu w sposób nieinwazyjny.

Druga dziedzina działalności Centrum Medycznego Estime to stomatologia zachowawcza i estetyczna. Pacjenci mogą wykonać tutaj między innymi zabieg wybielania zębów oraz usuwania przebarwień. Leczone są tutaj choroby jamy ustnej oraz zębów, między innymi z wykorzystaniem nowoczesnej stomatologii laserowej.

Estime za cel stawia sobie holistyczne podejście do pacjenta i jego problemów. Posiadając grono specjalistów, może zaproponować szeroki wachlarz działań, mających na celu poprawę zarówno zdrowia, jak i samopoczucia. A wszystko w jednym celu: przywrócenia komfortu życia.

Centrum Medyczne Estime jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek w Poznaniu. Zostało wyposażone w światowej klasy sprzęt, w tym Laser Fotona Light Walker AT-S, służący do wykonywania zabiegów stomatologicznych. Estime jest jedynym w Poznaniu miejscem, które posiada go w swoim gabinecie, oferując dzięki temu stomatologię bez bólu, strachu i nieprzyjemnego dźwięku wiertła.

Oprócz doskonałego wyposażenia, Estime posiada także profesjonalną kadrę, wśród której znaleźli się lekarze specjaliści z zakresu dermatologii, stomatologii i medycyny estetycznej.

Centrum Medyczne Estime powstało w Poznaniu w celu zapewnienia jego mieszkańcom najlepszych możliwych usług. Jedna z najważniejszych osób w Estime jest lek. med. Julita Wołowiec, specjalistka dermatologii i wenerologii. Udziela ona konsultacji swoim pacjentom nieprzerwanie od 1998 roku, kiedy ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu.

Rodzaj działalności

 • Medycyna Estetyczna i Stomatologia
 • Inne

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • pn, wt, pt: 10-18 śr, czw: 11-19

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Stomatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoxu, laserowy lifting twarzy, peelingi, zabiegi regeneracyjne; nawilżające, odbudowujące, ujędrniające, leczenie osoczem i komórkami macierzystymi.

Dermatologia

Konsultacje dermatologiczne, leczenie trądziku, usuwanie zmian i przebarwień, to tylko przykładowe usługi z naszej oferty. Wszystko odbywa się u lekarza dermatologii.

Stomatologia

Poza wybielaniem zębów znajdziecie w naszej ofercie również profesjonalne oczyszczanie czy higienizacje, wypełnienia kompozytowe, leczenie przebarwień. Dla osób, które obawiają się wierteł lub bólu polecamy laserowe leczenie próchnicy. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub kontaktu telefonicznego/mailowego w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Zgłosiłam się do pani stomatolog na zabieg regeneracji dziąseł, ale uczciwie mi go odradziła. Stwierdziła, że moje zmiany są już zbyt zaawansowane, żeby uzyskać dobry efekt. Ta solidność jest bardzo cenna i pokazuje, że firma bardziej ceni dobro pac...Czytaj więcej

Polecam klinikę Estime

ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (9)

ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (13)

Blizny po ospie
Odpowiedź specjalisty · 23 maj 2012

Witam serdecxnie. W ESTIME dysponujemy świetnym laserem frakcyjnym- Palomar Star Lux 500. Laser ten jest uznawany za najskuteczniejszy w leczeniu blizn. Dla uzyskaniu dobrego efektu należy wykonać kilka zabiegów, zwykle na początek są to 4...

Czytaj więcej
Kwas hialuronowy vs botox
Odpowiedź specjalisty · 7 maj 2012

Witam serdecznie. W przypadku kurzych łapek lepszym sposobem będzie zastosowanie botoxu. Jednakże ostateczna decyzje podejmie lekarz dermatolog na konsultacji przedzabiegowej. Zapraszam do ESTIME Pozdrawiam Weronika Szwarc rejestracja...

Czytaj więcej
brodawka?
Odpowiedź specjalisty · 10 kwi 2012

Witam. Niestety zdjęcie jest niewyraźne. Zapraszam do Centrum Medycyny Esteycznej na konsultację z lekarzem dermatologiem lub podologiem. W...

Czytaj więcej
brodawka? brodawka?
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!