Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

lek. med. Grażyna Madej

Dermatolog Kielce

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z lek. med. Grażyna Madej? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - lek. med. Grażyna Madej - Dermatolog Kielce

O mnie

Lek. med. Grażyna Madej jest lekarzem dermatologiem oraz wenerologiem. Jej drugą specjalizacją jest medycyna estetyczna. Wykonuje przede wszystkim laserowe zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę. Zawodowo jest związana z prywatnym centrum Medycznym Plus Med w Kielcach. Ponadto pełni rolę kierownika Oddziału Dermatologicznego Szpitala św. Łukasza w Końskich.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Ceniona specjalistka w zakresie nieinwazyjnych i małoinwazyjnych zabiegów odmładzających i modelujących sylwetkę. W swojej pracy korzysta przede wszystkim z platformy laserowej Alma Harmony XL PRO. Wykonuje terapie ujędrniające skórę i redukujące zmarszczki. Specjalizuje się także w laserowej redukcji przebarwień, blizn i rozstępów. Poza tym usuwa zmiany naczyniowe.

Nasz gabinet/klinika

Centrum Medyczne Plus Med w Kielcach to wielospecjalistyczna klinika, w której można kompleksowo zadbać o urodę. Placówka zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, wykonujących małoinwazyjne zabiegi odmładzające z wykorzystaniem wypełniaczy (botoksu i kwasu hialuronowego) oraz mezoterapię igłową. W klinice wykonacie także zabiegi powiększania ust czy niechirurgiczną korekcję nosa.

Warto podkreślić, że Centrum Medyczne Plus Med dysponuje bogatym zapleczem do laseroterapii. Nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia, w tym laser Harmony XL PRO, są stosowane w zabiegach liftingujących skóry, a także pozwalają zredukować zmiany naczyniowe i pigmentacyjne. Specjaliści stosują je także w redukcji blizn i rozstępów oraz w terapii modelowania ciała.

Klinika Plus Med jest także miejscem, w którym można poddać się zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej: mastopeksji oraz liposukcji. To miejsce, w którym wykonacie korekcję kształtu nosa, powiek czy uszu. Wykwalifikowana kadra przeprowadza również operacje ginekologii estetycznej, w tym waginoplastykę oraz labioplastykę.

Wykształcenie i doświadczenie

Lek. med. Grażyna Madej jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po studiach zdobyła tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii. W obszarze jej zainteresowań pozostawała także medycyna estetyczna. Chcąc zgłębiać wiedzę i uzyskiwać nowe umiejętności, brała udział w kursach oraz szkoleniach organizowanych w Polsce i innych krajach na świecie. Do dziś chętnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych, które pozwalają jej być na bieżąco z najnowszymi trendami w medycynie estetycznej, zwłaszcza w laseroterapii. Obecnie pracuje w kieleckim Centrum Medycznym Plus Med. Zawodowo jest także związana ze Szpitalem św. Łukasza w Końskich, gdzie pełni rolę kierownika Oddziału Dermatologicznego.

Konsultacje

Adres e-mail:

Plusmed.kielce@gmail.com

Godziny:

Poniedziałek-piątek: 8:00-19:00

Media społecznościowe:

Facebook

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
   Laserowe usuwanie blizn
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów
   Laserowe usuwanie zmian skórnych

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Dermatolog Kielce
Adres
ul. Warszawska 21
Kielce
Polska