Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Zbliża się XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging!

Kongres organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL, objętą patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej z siedzibą w Paryżu oraz Anti-Aging Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny i Chirurgii Laserowej.
Zyskał rangę jednego z najważniejszych wydarzeń w swojej dziedzinie w Europie i co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, chirurgią estetyczną, flebologią, dermatologią, medycyną przeciwstarzeniową, ginekologią estetyczną, kosmetologią, medi-spa i ideą dobrostanu psychofizycznego.

Kongres gromadzi każdorazowo około 1 300 uczestników oraz stanowi miejsce największej ekspozycji materiałów i sprzętów dla medycyny estetycznej, w której bierze udział około 100 firm. Jest to doskonała okazja do prezentacji najnowszych technik i osiągnięć w medycynie estetycznej oraz przeciwstarzeniowej, które jak żadna inna dziedzina medycyny rozwinęły się przez ostatnie 20 lat.

Bogaty i różnorodny program naukowy oraz rozbudowana oferta pokazów praktycznych czyni to spotkanie niezwykłą okazją do pogłębiania i poszerzania swojej wiedzy. Zaproszeni wykładowcy, prawdziwi luminarze w swoich dziedzinach, chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze swoimi młodszymi lub mniej doświadczonymi kolegami.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Video

Artykuły

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Grzybowska 63
Hotel Hilton
Warszawa
Polska