dr n.med. Jerzy Potocki

Brak rekomendacji
Sulejówek
Cena od: 3.600 zł
Dr n. med. Jerzy Potocki jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, odznaczającym się ponad 50-letnim doświadczeniem zawodowym. Ten wybitny ekspert jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTChPiR), a także International Confederation of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej). Pomimo iż od 2002... (plastyka powiek Sulejówek)

dr n. med. Ewa Dobrska

Brak rekomendacji
Sulejówek
Cena od: 3.600 zł
Dr n. med. Ewa Dobrska jest specjalistą chirurgii plastycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Wykonała ponad 5000 operacji, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Wyspecjalizowała się w szczególności w operacjach korekcyjnych nosa. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPEiR), a także do International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS).Dr n. Med... (korekcja powiek Sulejówek)

Specjaliści w pobliżu Sulejówek

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

powieki-po-operacji
Anonymous50395

Pan dr Osuch według mnie jest świetnym specjalistą i chirurgiem, który faktycznie zna się na tym co robi. Jest wspaniałą i ciepłą osobą i fantastycznie zreperował moje powieki, z którymi miałam duży problem i były moim okropnym kompleksem.

Konsultacja
madzia250932

Byłam na konsultacji u Pana doktora Lubomira Lembasa i już mam ustalony termin zabiegu.Pan doktor to wspaniały i cierpliwy człowiek który dokładnie opisał cały zabieg i rozwiał moje wątpliwości.Polecam.