Dr n.med. Agnieszka Ledniowska

(49) 100% poleca
Kędzierzyn-Koźle
Cena od: 900 zł do 900 zł
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska to renomowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Wyróżniona jako Najlepszy Lekarz Medycyny Estetycznej, otrzymała tytuł Mistrzyni Urody (Kraków, 2018).Specjalizuje się w zabiegach szeroko pojętej medycyny estetycznej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dotychczas przeprowadziła ponad skutecznych 2500 zabiegów. Ponadto pracuje również nad farmaceutykami, które są wprowadzane na rynek detaliczny i dopuszczane... (modelowanie nosa kwasem hialuronowym Kędzierzyn-Koźle)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem zachwycona wizytą u pani doktor. Pani doktor bardzo uprzejma i kontaktowa, wszystko wytłumaczyła. Moim kompleksem był garbaty nos, 1 zabieg i jestem przeszczęśliwa posiadaczką nowego prostego noska. Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam na zabieg. Polecam zabieg u Pani doktor.

Postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem z wizyty i zabiegu u dr n. med. Agnieszki Ledniowskiej. Ponieważ mój nos był dużym kompleksem postanowiłem udać się na jego korektę kwasem hialuronowym. Pani doktor bardzo delikatnie i z dużym wyczuciem wykonała zabieg. Jestem bardzo zadowolony z efektu, z pewnością powtórzę zabieg w przyszłości. Zabieg wykonany w Kędzierzynie -koźlu.