lek. med. Renata Budzicz

(3) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Małopolskie
Cena od: 1.500 zł
Nazywam się Renata Budzicz. Jestem specjalistą dermatologiem z 15-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.Posiadam liczne certyfikaty przyznawane przez:DERM - SERVICE POLOGNE- Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Q-Med Esthetics, Bio - Profil Polska, Allergan, Belamed, Fenice, Sekcją Medycyny Estetycznej PTL i Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej, Mesoestetic... (leczenie hiperhydrozy Chrzanów)

Specjaliści w pobliżu Chrzanów

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

miałem problemy z ogromną potliwością, to nawet nie była kwiestia nieprzyjemnego zapachu tylko tego,ze bylo to widac i czulem sie zawsze zażenowany tym faktem. nie wiedziałem, ze można nadpotliwość leczyć botoksem, myślalem,ze to tylko do powiększania ust u celebrytów ;-) ale okazało się, że można bo botoks po prostu jakoś niszczy te komórki, które za to odpowiadają (nie pamiętam na czym dokładnie to polega, ale lek.fiedeń to wyjaśnia).reasumując jestem zadowolony z zabiegu u doktroa

Poddałam się zabiegowi metodą laserowego usuwania gruczołów ... Poddałam się zabiegowi metodą laserowego usuwania gruczołów potowych w obrębie pach. Zabieg kosztował 6000 złotych. Po tygodniu nie było widocznych efektόw. Pan doktor przekonywał mnie, że efekty pojawią się po paru tygodniach. Niestety efektόw nie było i nie ma do tej pory. Zgłosiłam to lekarzowi. Jednak moją „reklamacja“ nie została uwzględniona. Klinika zaproponowała mi, powtόrkę zabiegu, jeśli zapłacę kolejne 6000 złotych. Nie było efektόw za pierwszym razem, więc nie miałam gwarancji, że będą jeżeli zapłacę kolejne 6 tysięcy. Przed pierwszym zabiegem byłam bardzo miło traktowana. Gdy zgłosiłam, że brak jest efektόw zabiegu poczułam się jak intruz. Nie otrzymałam żadnej propozycji bezpłatnej „poprawki“, nie było też wspόłczucia, że zabieg się nie powiόdł. Po prostu jeśli chcę się pozbyć nadpotliwości mam zapłacić jeszcze raz i poddać się ponownemu zabiegowi. Myślę, że tak się nie robi. Nie wyszło, trudno, po odejściu od kasy reklamacji się nie uwzględnia.