Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna

Anestezjologia i intensywna terapia Szczecin
Anestezjologia i intensywna terapia Szczecin
dr Małgorzata Białożyńska-Sadowska
BRONZE BADGE

Kontakt z nami

Rekomendacje (2)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna

Polecam serdecznie

Warto     

Polecam serdecznie dr Białożyńską, to nie tylko bardzo dobry lekarz, ale i świetny człowiek. Pacjent czuje się zadbany i bezpieczny. Efekt zabiegu przeszedł moje oczekiwania.

Z pełną odpowiedzialnością polecam

Warto     

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor Małgorzatę Bialozynska, wspaniale siesię mną zajęła . Czułam się pewnie i bezpiecznie. Efekt po zabiegu niesamowity. Dziekuje

Profil - dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna - Anestezjologia i intensywna terapia Szczecin

CzłonkostwoCzłonkostwo:

  • PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

O mnie

Lek. med. Małgorzata Białożyńska jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Prowadzi w Szczecinie Indywidualną Praktykę Lekarską sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. W swojej pracy sięga przede wszystkim po wypełniacze – toksynę botulinową i kwas hialuronowy, które stosuje w terapii redukcji zmarszczek. Specjalizuje się także w iniekcjach osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapii. Ponadto wykonuje zabiegi niechirurgicznego modelowania twarzy oraz peelingi medyczne.

Nasz gabinet/klinika

Gabinet lek. med. Małgorzaty Białożyńskiej to miejsce, w którym możecie poddać się szeregowi terapii anti-aging. Specjalistka dba o to, aby zagwarantować Wam bezpieczeństwo i świetny rezultat kuracji. Sięga wyłącznie po certyfikowane preparaty renomowanych firm. Dokłada wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania pacjentów i jednocześnie zapewnić naturalny efekt zabiegu.

Udając się do gabinetu, możecie także liczyć na ciepłą i przyjazną atmosferę. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Lekarz skrupulatnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące terapii i wskazuje jej atuty oraz ewentualne zagrożenia. Wszystkim pacjentom gwarantuje dyskrecję. W czasie wykonywania zabiegów stara się, aby pacjent mógł się zrelaksować i pozbyć stresu.

Wykształcenie i doświadczenie

Lek. med. Małgorzata Białożyńska jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (obecnie: Pomorski Uniwersytet Medyczny). Po studiach zdobyła tytuł specjalisty w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii. Zamiłowanie do medycyny sprawiło, że uważnie śledziła wszelkie nowości pojawiające się w tej dziedzinie. W ten sposób odkryła możliwości medycyny estetycznej, która stała się jej pasją.

Długoletnie doświadczenie zawodowe, sprawność manualna oraz poczucie odpowiedzialności sprawiły, że dziś jej praca jest zdominowana przez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zanim jednak zaczęła je wykonywać, uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach organizowanych w Polsce i za granicą. Uczyła się pod okiem największych autorytetów, co pozwoliło jej nabyć nie tylko szeroką wiedzę, ale także znakomite umiejętności. Do dziś chętnie bierze udział w sympozjach i szkoleniach poświęconych tematyce terapii przeciwstarzeniowych. Dzięki temu może na bieżąco śledzić najnowsze trendy, poszerzać swoje doświadczenie i wdrażać w swoim gabinecie najnowocześniejsze metody terapii przeciwstarzeniowych.

Konsultacje

Adres e-mail:

m.bialozynska@gmail.com

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Ceny od* Ceny do*
BOTOX® Z 100 zł Do 900 zł
Korekta nosa kwasem hialuronowym Z 700 zł
Leczenie wypadania włosów
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym
Lipoliza iniekcyjna Z 400 zł Do 3 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 250 zł Do 800 zł
Peeling chemiczny
Powiększanie ust (Augmentacja) Z 700 zł Do 1 200 zł
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 850 zł
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Wypełnianie zmarszczek Z 500 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 500 zł
   Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne Z 700 zł Do 1 800 zł
   Sculptra

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Anestezjologia i intensywna terapia Szczecin
Adres
Wierzyńskiego 18
Szczecin
Polska