dr Marcin Wilczyński

(1) 100% poleca
Zielona Góra
Doktor Marcin Wilczyński - specjalista chirurgii ogólnej, flebolog, lekarz medycyny estetycznejDoktor Wilczyński w ofercie swojego gabinetu ma szeroki wahlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zajmuje się również leczeniem zmian naczyniowych i żylaków. Do obszarów szczególnego zainteresowania doktora należy okolica oka, jego pacjenci mogą liczyć na zastosowanie nowoczesnych i autorskich zabiegów takich jak endolifting powiek i korekcja powiek...

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Polecam zabiegi z medycyny estetycznej w tej klinice! Efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę, już wiem że na pewno wrócę, pozdrawiam Panią Elżbietę i recepcję również!

Odradzam. Zgłosiłem się z problem tłuszczaki. Chodziło mi o zabieg Liposukcji odsysania tłuszczaków. Otrzymałam odpowiedź, że taki zabieg nie jest w tej klinice wykonywany. A że ktoś jest łasy, czyli stawie korzyści finansowe ponad zdrowie pacjenta, zaproponował mi zabieg lipolizy, czyli ostrzykiwania owych tłuszczaków podobno jak twierdził metoda nie inwazyjna. Moja winna, że nie skonsultowałem się jeszcze z innym lekarzem odnośnie tej metody, ale komu nie wierzyć jak lekarzowi. Od pory tych zastrzyków jeżdżę po lekarzach. Nie chodzi juz o pieniądze, które cały czas wydaję, ale o zdrowie i nerwy. Ogólny stan zapalny, martwica tkanki łącznej, obrzęki i co najgorsze zwapnienie itd. Po prostu nie miał pojęcia o tym, co robił - kasa. Dzwoniłem po innych lekarzach, którzy używają tego preparatu, każdy bezsprzecznie określił się, że tłuszczaków nie można tym preparatem ostrzykiwać, bo to nie pomoże, a może jeszcze zaszkodzić. Odradzali, żeby nawet nie brać takiej opcji pod uwagę. Też miałem pecha, że akurat musiałem tam trafić. Skazał mnie na ból do końca życia. Obecnie chodzę na terapię leczenia bólu, tak mnie uszczęśliwił. Jeszcze raz odradzam.