dr Joanna Haratym - NESSAMED

dr Joanna Haratym - NESSAMED

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Domaniówka 20, Kielce, Świętokrzyskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1240390
dr Joanna Haratym - NESSAMED
dr Joanna Haratym - NESSAMED
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 2327 wizyt na profilu

Lek. med. Joanna Haratym jest specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, obecnie koncentruje się na praktyce związanej z medycyną estetyczną. Usługi w tym zakresie świadczy w ośrodku Nessa-Med, którego jest właścicielką.

Lek. med. Joanna Haratym wykonuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje modelowanie i powiększanie ust, transfer tkanki tłuszczowej jako metodę modelowania twarzy i ciała, a także terapię autologicznym osoczem bogatopłytkowym.

Poza tym świadczy usługi w zakresie karboksyterapii, mającej na celu terapię cellulitu, wygładzenie zmarszczek i modelowanie sylwetki. Lek. med. Joanna Haratym podejmuje się też przeprowadzania zabiegów lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii i mezobotoksu. W swojej praktyce sięga po toksynę botulinową i preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Z kolei peelingi medyczne wykorzystuje do skutecznej likwidacji niedoskonałości skóry.

Nessa-Med to ośrodek zlokalizowany w dyskretnym, jednak dobrze skomunikowanym miejscu położonym w willowej dzielnicy Kielc. Pacjentom oferuje kameralne i przyjazne wnętrza oraz profesjonalne, nowoczesne wyposażenie. Podczas zabiegów wykorzystywane są najwyższej jakości, sprawdzone i bezpieczne technologie dostępne na światowych rynkach medycyny estetycznej.

Placówka oferuje szeroki zakres usług, między innymi wypełnianie i likwidowanie zmarszczek, poprawę napięcia skóry twarzy, szyi, dekoltu i brzucha, a także uzupełnianie ubytków objętości twarzy. Poza tym popularnością wśród pacjentów cieszą się rewitalizacja ust, redukcja rozstępów, cellulitu i lokalnej tkanki tłuszczowej. Pacjenci mogą też poddać się korekcji kształtu nosa i brody, jak również terapii przebarwień, wypadania włosów i łysienia.

Lek. med. Joanna Haratym jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończyła w 1995 roku (specjalizacja Anestezjologia i Intensywna Terapia). Posiada także tytuł specjalisty II stopnia w tejże dziedzinie. Poza tym ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, stając się certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Lek. med. Joanna Haratym systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Ukończone specjalizacje:

  • Anestezjologia i intensywna terapia

Członkostwo:

  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

HIFU u dr Haratym - jestem zachwycona, uniosły się chomiki, policzki i wygładziła szyja!

dr Joanna Haratym - NESSAMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (2)

Filmy (2)

dr Joanna Haratym - NESSAMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuły (3)

Więcej artykułów
dr Joanna Haratym - NESSAMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!