Dr n.med. Agnieszka Ledniowska

(49) 100% poleca
Kędzierzyn-Koźle
Cena od: 600 zł do 600 zł
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska to renomowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Wyróżniona jako Najlepszy Lekarz Medycyny Estetycznej, otrzymała tytuł Mistrzyni Urody (Kraków, 2018).Specjalizuje się w zabiegach szeroko pojętej medycyny estetycznej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dotychczas przeprowadziła ponad skutecznych 2500 zabiegów. Ponadto pracuje również nad farmaceutykami, które są wprowadzane na rynek detaliczny i dopuszczane... (liftin nićmi pdo Kędzierzyn-Koźle)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Pani doktor jest fachowcem nici haczykowych. Miesiąc temu byłam na zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonany bardzo sprawnie, bez bólu - co w moim przypadku jest bardzo ważna a efekt wspaniały. Polecam i jeszcze raz polecam.

Byłam zainteresowana liftingiem twarzy by pozbyć się chomiczków. Udałam się na konsultację do dr Ledniowskiej. Pani doktor zaproponowała nici haczykowe 4D. Zdecydowałam się na zabieg i jestem bardzo zadowolona z efektu. Po zabiegu niewielki obrzęk, efekt zabiegu wspaniały, twarz wygada 10 lat młodziej, zabieg niebolesny, wszystko wytłumaczone i miałam stały kontakt z panią doktor. Zabieg i obsługa na 6!! Polecam wszystkim panią doktor!!