Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 2 odpowiedzi

NZOZ Klinika Okulistyczna Tęczówka dr Iwona Witecka - Nalewajek

NZOZ Klinika Okulistyczna Tęczówka dr Iwona Witecka - Nalewajek
BRONZE BADGE

Kontakt z nami

Rekomendacje (1)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z NZOZ Klinika Okulistyczna Tęczówka dr Iwona Witecka - Nalewajek? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów NZOZ Klinika Okulistyczna Tęczówka dr Iwona Witecka - Nalewajek

Gość

Anonymous 28.08.2013
Warto     

Dr Obuchowska jest najlepszym lekarzem usuwającym zaćmę.Polecam!

Profil - NZOZ Klinika Okulistyczna Tęczówka dr Iwona Witecka - Nalewajek

 

NZOZ Ośrodek Okulistyczny TĘCZÓWKA Dr Iwony Witeckiej-Nalewajek Specjalisty Chorób Oczu jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Oferta obejmuje operacje zaćmy, jaskry, zabiegi okulistyczne, leczenie chorób oczu (jaskra, zaćma i inne).
Budynek kliniki jako jeden z nielicznych stworzony zgodnie ze wszystkimi standardami i wymogami Unii Europejskiej. Posiada blok operacyjny, 2 gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i leczenia oczu. W klinice wykorzystane jest innowacyjne bezcieniowe oświetlenie Firmy LUG.
Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i klimatyzowanej sali operacyjnej zabiegi przeprowadzane są w przyjaznych pacjentowi warunkach. Ośrodek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Posiada własny parking.

NZOZ Ośrodek Okulistyczny TĘCZÓWKA Dr Iwony Witeckiej-Nalewajek Specjalisty Chorób Oczu jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Oferta obejmuje operacje zaćmy, jaskry, zabiegi okulistyczne, leczenie chorób oczu (jaskra, zaćma i inne).Budynek kliniki jako jeden z nielicznych stworzony zgodnie ze wszystkimi standardami i wymogami Unii Europejskiej. Posiada blok operacyjny, 2 gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i leczenia oczu. W klinice wykorzystane jest innowacyjne bezcieniowe oświetlenie Firmy LUG. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i klimatyzowanej sali operacyjnej zabiegi przeprowadzane są w przyjaznych pacjentowi warunkach. Ośrodek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Posiada własny parking.

 

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
   Plastyka powiek dolnych
   Plastyka powiek górnych

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Węglowa
15-121 Białystok
Wygoda
Polska