Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

dr Olga Urbaniak

Chirurgia Ogólna Lubin
Chirurgia Ogólna Lubin
Praktyka Lekarska

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr Olga Urbaniak? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr Olga Urbaniak - Chirurgia Ogólna Lubin

O mnie

Lek. med. Olga Urbaniak to wysoce wykwalifikowany ekspert chirurgii i medycyny estetycznej.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Specjalizuje się w szeroko pojętej medycynie i chirurgii estetycznej. Wykonuje rozmaite zabiegi, których celem jest estetyczna poprawa wyglądu zarówno twarzy jak i całego ciała. Należy tu przede wszystkim wymienić rzeźbienie sylwetki metodą liposukcji (odsysanie tłuszczu), przeszczep tkanki tłuszczowej do okolic twarzy, piersi i pośladków, zabiegi biostymulujące, czy też różnego rodzaju wypełniacze. Ponadto przeprowadza też zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych oraz toksyny botulinowej. Posiada także kwalifikacje do wykonywania liftingujących zabiegów laserowych.

Filozofia zawodowa

Zarówno w pracy jak i w życiu codziennym ceni sobie ludzką wyobraźnię połączoną z dobrymi chęciami. Dzięki temu jest pełna pasji i stara się nią zarażać wszystkich dookoła siebie. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a w osiągnięciu celu pomaga profesjonalizm połączony z życzliwością. Optymistyczną postawę przenosi z życia do pracy. Stale śledzi nowinki medycyny estetycznej, doskonaląc swoją wiedzę i lepiej służąc pacjentom.

Nasz gabinet/klinika

Medicus Uroda ma swoje placówki w Zielonej Górze i w Lubinie. W ramach oferowanych usług pacjenci mają dostęp do zabiegów z dziedziny kosmetologii (niedoskonałości skóry i ciała), medycyny i chirurgii estetycznej (zabiegi modelujące i odmładzające), do zabiegów laserowych (z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń) i modelowania sylwetki (bez użycia skalpela). Przygotowano również bogatą ofertę dla mężczyzn (pielęgnacja twarzy, mezoterapia, wypadanie włosów, nadpotliwość, itd.), a także dla młodzieży (zmiany trądzikowe skóry). Dodatkowo, Medicus Uroda specjalizuje się w trychologii (schorzenia owłosionej części głowy).

Wykształcenie i doświadczenie

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa doświadczenie. Bierze udział w licznych kongresach (np. Międzynarodowy Kongres Dermatologów Estetycznych i Medycyny Anti-Aging), konferencjach, kursach i szkoleniach (np. z użycia nici PDO). Cieszy się ogromnym szacunkiem pacjentów, kilkakrotnie wyróżniona certyfikatem „Lekarz Godny Zaufania”.

Konsultacje

Pacjentów przyjmuje w Medicus Uroda (Lubin oraz Zielona Góra), a także w Jaworskim Centrum Medycznym.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

BOTOX®
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox)
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
   Powiększanie ust własnym tłuszczem
Wypełnianie zmarszczek
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia Ogólna Lubin
Adres
Grabowa 55b
59-300 Lubin
Polska