Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

dr n. med. Piotr Gierej

Chirurgia Ogólna Warszawa  |  Chirurgia Onkologiczna Warszawa
Chirurgia Ogólna Warszawa  |  Chirurgia Onkologiczna Warszawa
Klinika DR DĘBSKI

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Piotr Gierej? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr n. med. Piotr Gierej - Chirurgia Ogólna Warszawa  |  Chirurgia Onkologiczna Warszawa

CzłonkostwoCzłonkostwo:

  • TCP - Towarzystwo Chirurgów Polskich

O mnie

Dr n. med. Piotr Gierej posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej i obecnie może się pochwalić szerokim doświadczeniem zawodowym w tych dziedzinach. Od kilku lat skupia się na operacjach piersi. Aktualnie jest w trakcie procesu zdobywania kolejnej specjalizacji, także z chirurgii – tym razem plastycznej. Przynależy do Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Zawodowo związany z Warszawą.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Dr n. med. Piotr Gierej to chirurg onkolog, wyspecjalizowany w chirurgii piersi. Jest ekspertem w zakresie mastektomii profilaktycznej, rekonstrukcji i symetryzacji piersi oraz korekcji deformacji po operacjach oszczędzających piersi wykonywanych u pacjentek z nowotworami. Jednak specjalista nie zajmuje się jedynie leczeniem nowotworów piersi, ale także wykonuje zabiegi chirurgii estetycznej, takie jak mastopeksja (lifting piersi). Można u niego wykonać także operację redukcji piersi.

Wykształcenie i doświadczenie

Studia medyczne ukończył na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, gdzie w 2017 roku zdobył tytuł doktora nauk medycznych. Doświadczenie zawodowe jako chirurg zdobywał w kilku placówkach w Warszawie: najpierw w Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej, następnie w Klinice Onkologicznej Centrum Onkologii i w dalszej kolejności w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Chorób Wątroby w SPCSK. Od 2014 roku jest zatrudniony w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii w Warszawie.

W celu poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia odbył kilka staży w Polsce i zagranicą, w prestiżowych niemieckich klinikach. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych i warsztatach, głównie tych związanych z chirurgią piersi. Warto również wspomnieć, że ma na swoim koncie kilkanaście publikacji naukowych, które ukazały się w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Wśród jego ważniejszych publikacji można wymienić zalecenia, dotyczące nowotworów piersi, które opracował dla Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Niejednokrotnie wygłaszał prelekcje na kongresach i konferencjach medycznych.

Konsultacje

Dr Gierej przyjmuje pacjentów w Warszawie – w Klinice Dr Dębski oraz Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej (Centrum Onkologii) – oraz w Klinice Ambroziak w Piasecznie.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja)
Plastyczna rekonstrukcja piersi
Zmniejszenie piersi

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia Ogólna Warszawa  |  Chirurgia Onkologiczna Warszawa
Adres
R.Tagore 3
02-647 Warszawa
Polska