Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

(1) 100% poleca
Chorzów
Cena od: 13.000 zł do 14.000 zł
W Szpitalu Weiss Klinik Chorzów specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu medycyny okulistycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii. Doskonałe wyposażenie, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu pozwalają nam na skuteczne i bezpieczne leczenie różnych typów schorzeń narządu wzroku, a także na przeprowadzanie popularnych zabiegów estetycznych. Nasza placówka posiada kontrakt na wykonywanie określonych zabiegów leczenia chorób... (operacja plastyczna piersi Chorzów)

dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha

Brak rekomendacji
Chorzów
Cena od: 13.000 zł
Dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Medical Clinic Podhale w Waksmund, do kliniki Lift Med w Rybniku oraz kliniki Perfect Med w Tychach. Przynależy do British Association of Plastic and Reconstructive Aesthetic Surgeons (BAPRAS, Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) i Nederlandse Vereniging voor Esthetische... (operacja plastyczna biustu Chorzów)

lek. med. Sybilla Piekarska

(2) 100% poleca
Katowice
Cena od: 13.000 zł do 14.000 zł
Lek. med. Sybilla Piekarska to ekspert niezwykle doświadczona specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej. Kieruje Oddziałem Chirurgii Plastycznej Weiss Klinik w Chorzowie. Jest członkiem Polskich Towarzystw Leczenia Oparzeń, Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lek. med. Piekarska to niekwestionowany fachowiec w obrębie chirurgii plastycznej. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów obejmuje korekcję nosa... (augmentacja biustu Chorzów)

Specjaliści w pobliżu Chorzów

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Szczerze polecam Doktora Sirka. Przyznam, że bardzo bałam się operacji i długo zastanawiałam się nad podjęciem decyzji. Po konsultacji w Pana Doktora Sirka poczułam się bezpiecznie i obawy minęły. Operacji powiększenia piersi poddałam się w kwietniu 2013 roku. Jestem bardzo zadowolona, a mój biust co najważniejsze wygląda naturalnie! :)

Powiększenie piersi
agnieszka_aydi239592

Chce powiększyć piersi nie wiem w jakim czasie po operacji mogę lecieć samolotem i jak szybko wrócić do pracy... czy potrzebuje przywieźć wyniki jakiś badań i czy lekarz pomoże wybrać odpowiedni kształt i rozmiar.