Dr n.med. Agnieszka Ledniowska

(49) 100% poleca
Kędzierzyn-Koźle
Cena od: 1.000 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska to renomowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Wyróżniona jako Najlepszy Lekarz Medycyny Estetycznej, otrzymała tytuł Mistrzyni Urody (Kraków, 2018).Specjalizuje się w zabiegach szeroko pojętej medycyny estetycznej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dotychczas przeprowadziła ponad skutecznych 2500 zabiegów. Ponadto pracuje również nad farmaceutykami, które są wprowadzane na rynek detaliczny i dopuszczane... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Kędzierzyn-Koźle)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Właśnie jestem po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Usta są symetryczne i jędrne!! Bardzo polecam panią doktor i zabieg. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

W końcu trafiłam na panią doktor z powołania. Miła, kompetentna, rzeczowa i bardzo fachowa w wykonywaniu zabiegu. Bardzo dobrze mi doradziła i jestem zachwycona efektem jej pracy. Polecam wszystkim którzy stawiają na profesjonalizm i wysoką jakość. Na pewno jeszcze wrócę na kolejne zabiegi.