Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 4 odpowiedzi

lek. stom. Jolanta Kwietniewska Jolanta Kwietniewska

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z lek. stom. Jolanta Kwietniewska Jolanta Kwietniewska? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - lek. stom. Jolanta Kwietniewska Jolanta Kwietniewska

O mnie

Lek. dent. Jolanta Kwietniewska jest specjalistą stomatologii zachowawczej i estetycznej. Swoje usługi kieruje do pacjentów Zbrosławic, prowadząc tam Prywatny Gabinet Stomatologiczny Prakdent.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Lek. dent. Jolanta Kwietniewska zajmuje się stomatologią zachowawczą i ogólną. W ramach swojej praktyki leczy często występujące choroby zębów i dziąseł, między innymi próchnicę. Prowadzi także leczenie kanałowe. Świadczy usługi profilaktyczne, między innymi lakowanie czy fluoryzację zębów, a także dba o ogólna higienę jamy ustnej swoich pacjentów.

W ramach stomatologii estetycznej, ekspertka proponuje w pierwszej kolejności dwa popularne zabiegi: wybielanie zębów i oczyszczanie ich z powstałego kamienia, na przykład dzięki piaskowaniu. Z kolei dla osób, które posiadają uzębienie o nieestetycznym wyglądzie ze względu na jego kształt i kolor, przygotowała możliwość założenia licówek porcelanowych.

Również osoby z licznymi, poważnymi ubytkami, mogą zdecydować się na wizytę w Prakdent. Lek. dent. Jolanta Kwietniewska oferuje bowiem możliwość założenia koron i mostów porcelanowych, które ukryją poprawią estetykę jamy ustnej. 

Filozofia zawodowa

Specjalistka kieruje się holistycznym podejściem do pacjentów, lecząc zarówno choroby jamy ustnej i zębów, jak również poprawiają ich estetykę. Stara się, aby każdy zabieg dentystyczny był bezbolesny i odbył się w miłej, przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nikt nie będzie traktował go jako nieprzyjemnego doświadczenia. Ma doskonały kontakt nawet z pacjentmai, którzy obawiają się zabiegów. Ogromny nacisk kładzie także na wysoką jakość wykonywanych usług.

Nasz gabinet/klinika

Specjalistka przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie stomatologicznym Prakdent w Zbrosławicach. Jest to miejsce, które odznacza się nowoczesnym, wysokiej jakości wyposażeniem. Zostało przygotowane komfortowo, aby każdy poczuł się w nim wygodnie i bezpiecznie.

Wykształcenie i doświadczenie

Lek. dent. Jolanta Kwietniewska jest specjalistą stomatologii ogólnej od 1986 roku. Obecnie prowadzi swoją prywatną praktykę Prakdent w Zbrosławicach.

Konsultacje

Godziny otwarcia:

Pn., Śr., Pt. 08:00 - 14:00

Wt., Cz..: 13:00 - 19:00

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Korony porcelanowe
Poprawa estetyki uzębienia - Licówki porcelanowe
Wybielanie zębów

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Wolności 128
42-674 zbrosławice ul.Wolności 128
42-674 Zbrosławice
Polska