Dr n.med. Agnieszka Ledniowska

(49) 100% poleca
Kędzierzyn-Koźle
Cena od: 1.000 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska to renomowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Wyróżniona jako Najlepszy Lekarz Medycyny Estetycznej, otrzymała tytuł Mistrzyni Urody (Kraków, 2018).Specjalizuje się w zabiegach szeroko pojętej medycyny estetycznej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dotychczas przeprowadziła ponad skutecznych 2500 zabiegów. Ponadto pracuje również nad farmaceutykami, które są wprowadzane na rynek detaliczny i dopuszczane... (Juvederm Kędzierzyn-Koźle)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Ostatnio byłam u Pani doktor na zabiegu liftingu kwasem hialuronowym. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, podniósł mi się owal twarzy, wyglądam na wypoczętą, bez przerysowania. Pani doktor miła i delikatna, wszystko wytłumaczyła a zabieg niebolesny. Bardzo polecam

Gorąca polecam! Obsługa bez zarzutu, efekty zabiegu również zadowalające. Miałam wypełnianą dolinę łez preparatem Restylane. Przed zabiegiem trochę się bałam, czytałam wiele o możliwych komplikacjach - na szczęście u mnie wszystko przebiegło bez zarzutu. Na raze efekt się jeszcze utrzymuje (na zabiegu byłam w październiku), ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to trwały zabieg i trzeba będzie go powtórzyć i jeśli na to się zdecyduję to pewnie ponownie wybiorę właśnie tę klinikę.