dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 550 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (terapia osoczem bogatopłytkowym Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

katie465550

Cenię sobie gabinety LA Perli, bo zawsze mogę liczyć na wykwalifikowany i profesjonalny personel. Jestem ich stałą klientką (wykonując raczej nieinwazyjne zabiegi jak wampirzy liting, ultraformer itd.). Skutecznie dbają o moją dobrą formę, a co za tym idzie dobre samopoczucie! I są zlokalizowani w prawie całej Polsce! Brawo Wy!

fustyna

Szukam  pomocy.Borykam sie z uszkodzonym plaszczem hydrolipidowym skory twarzy. Uszkodzenie agresywnymi kosmetykami. Jest to napewno glebokie odwodnienie Odwodniona, uszkodzona skóra. Oczekiwania:odbudowa, nawilzenie.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)